Джосс Уідон покинув фільм “Бетгьорл”

joss-whedon-batgirl

The Hollywood Reporter повідомляє, що режисер Джосс Уідон усунувся з посту режисера фільму «Бетгьорл», заради якому він і вирішив «вляпатися» в стосунки з Warner Bros. Замість стандартної відмовки про те, що він має зі студією творчі розбіжності, Уідон сказав, що, виявляється, за весь той час, що він «малював» фільм перед Warner Bros, опрацьовував перші ідеї кастингу і т.д., він так і не зміг, власне, придумати історію для картини. Природно, студія Warner Bros. дозволяла працювати Уідону над картиною без будь-якої сюжетної ідеї… Особисто я думав, що він прийшов хоча б з «накидками» сценарію (планом?)… А он воно як, виявляється.

Якщо відволіктися від офіційних заяв і прислухатися до чуток, то є кілька причин, чому Джосс Уідон насправді міг покинути фільм.

Перша: студію Warner Bros трохи розчарувало те, що Уідон не зміг за пару місяців перетворити матеріали Зака Снайдера до фільму «Ліга Справедливості», вусів Супермена та пишностей Диво-Жінки вдалий атракціон з касовими зборами «Месників». Тому, вони вирішили відмовитися від послуг постановника надалі.

Друга: Warner Bros як завжди намагається всидіти на всіх стільцях, тому вони вирішили, що фільм про «Бетгьорл» зможе зняти виключно жінка. Зараз це модно, так?

Читайте також: [url=https://olivec.info/filmi/mi-prosto-shtovhaemo-lyudei-ta-tikaemo-recenziya-filmu-liga-spravedlivosti.html]Ми просто штовхаємо людей та тікаємо – рецензія фільму “Ліга Справедливості”[/url].

Швидше за все, фільм «Бетгьорл» зараз відправиться на полицю, як і всі кінокомікси, що студія в поривах пристрасті починала розробляти… Ну гаразд, не розробляти, а просто заявляти, що скоро візьмуться за розробку.

Джосс Уідон керував дозйомками фільму «Ліга Справедливості» після відходу Зака Снайдера від роботи за сімейними обставинами, сам же він дуже хотів зняти фільм про Бетгьорл, дочки комісара Джеймса Гордона, яка стала важливою частиною Бет-Сім’ї.

Від автора: я особисто, не вважаю Уідона винним в касовому провалі «Ліги» (детальніше можете почитати за ЦИМ посиланням), як і не думаю, що студія звільняла б його з подібної причини. Зокрема із дуже банальної причини: а хто, якщо не він? Тобто, чи знайде студія кращу кандидатуру на місце Снайдера, Уідона і тому подібних? Припускаю, що студія таки просто «перетасує» фільми, які нам наобіцяла раніше (воно й на краще, хай ще раз добре подумають…) і, можливо, Уідон постане режисером в якійсь іншій картині. Наприклад у тому ж «Флешпоінті» (детальніше за ЦИМ посиланням). Я б подивився на інтерпретацію історії в більш яскравому ключі від Уідона. Так що тут швидше питання постає інше: хто саме відправляється на довгу полицю – Бетгьорл, чи Джосс?

Схожі записи