У "Бетгьорл" з'явилась сценаристка?

25 лютого 2018
batgirl-movie-joss-whedon-no-longer-directing.jpg (81.95 Kb)

Щойно Warner Bros. усунули Джосса Уідона від кінокоміксу «Бетгьорл» (детальніше читайте за ЦИМ посиланням), «шабаш» в Інтернеті породив цікавість до картини з боку сценариста Роксани Гей. Вона запропонувала свою кандидатуру для написання сценарію до фільму, який ледь-ледь позбувся як режисера, так і сценариста.

У своєму твіттері Роксана залишила пост:

Цитата:
Ей, DC, я можу без проблем написати сценарій до фільму Бетгьорл.

На подив, цей пост швидко знайшов відповідь від Мішель Уеллс, президента з розвитку стратегії контенту DC. Вона відповіла Роксані у тому ж твіттері:

Цитата:
Якщо ви серйозно – зв’яжіться з нами.

Читайте також: «Наскільки хороший і чи хороший взагалі?» - рецензія фільму «Чорна пантера».

1082946-roxane_gay_1910x1000.jpg (210.82 Kb)

Таким чином, у фільму з'явився перший кандидат на написання сценарію. Зустрічайте, Роксан Гей. Письменниця, яка випустила кілька бестселерів у вигляді романів гостро-соціальної спрямованості (ЛГБТ, емігранти, расизм, фемінізм і інші пампухи). Нас же більше цікавить те, що вона написала комікс «Black Panther: World of Wakanda», комікс з 6 випусків про кохання двох дівчат Айо і Анекі, які все життя тренувалися, щоб стати елітними охоронцями Чорної Пантери.

5523024-01.jpg (185.33 Kb)

Коротше кажучи, можливо «Бетгьорл» отримає режисера із «твердими переконаннями», як це зараз модно називати в США. Ми вже припускали, що фільмом може зайнятись жінка, адже, знову ж таки, це зараз "модно". Також, що цікаво, можна зробити висновок, DC все ж планують розробку фільму і шукають кандидатур на важливі посади.

Автор: Сергій Мельник
Цікаве відео на нашому каналі: