Чорна Пантера: Касові Збори

28 лютого 2018
blackpanther-boxoffice-money-700x322.jpg (91.98 Kb)

Продовжуємо «обсмоктувати» фільм «Чорна Пантера», шляхом моніторингу касових зборів. Власне попередню інформацію про збори у перший уік-енд можете почитиати за ЦИМ посиланням. А ми продовжуємо.

«Чорна Пантера» у прокаті вже закругляється із другим тижнем. Звичайно, є країни, в котрий прем’єра фільму відбулась на тиждень пізніше (наприклад Росія), а також країни, в котрих високі позиції в прокаті цей фільм займатиме ще довгий час. Тобто касові збори ніяким чином не зупинились, і можна очікувати збільшення прибутку для фільму на 100 мільйонів, чи до 200 мільйонів зборів у прокаті. Однак свій «Рубікон» в Україні фільм пройшов, в принципі, як і в США (знову ж таки, я кажу лише про основу зі зборів, у тих же США прокат триватиме ще досить довго).

Станом на сьогодні (день публікації – 28 лютого) фільм «Чорна Пантера» зібрав майже 412 (56.6%) мільйонів доларів у США, а також 316 (43.4%) мільйонів у решті світу. Зауважу, що у порівнянні із попереднім періодом, відсоток зборів залишається, у великій мірі, незмінним. Але враховуючи саме ті країни, де прем’єра відбулась пізніше, можна очікувати що відсоток зборів у світі зросте на кілька позицій.

Читайте також: «Наскільки хороший і чи хороший взагалі?» - рецензія фільму «Чорна пантера».

В загальному касові збори фільму «Чорна Пантера» склали 728 мільйонів доларів (на момент публікації) у всьому світі. Враховуючи, що касові збори ще не завершено, поки що ситуація втішна.

Нагадаю, що заявлений кошторис фільму складає 200 мільйонів. В принципі фільм окупився іще за перший уік-енд, зараз питання лише в тому, фільм стане просто «успішним», чи «над-успішним». Адже такі речі завжди впливають на майбутні проекти.

UPD: моментом на п'ятницю, 2 березня, касові збори Чорної Пантери вже склали 763 з половиною мільйони доларів.

Автор: Сергій Мельник
Цікаве відео на нашому каналі: