Ходячі Мерці 9: Чекати дев’ятого сезону?

walking-dead-season-8-guns-920x533

Нещодавно серіал «Ходячі Мерці» повернувся з запланованих зимових канікул (вже традиційних для серіалу). А отже час трішки поговорити про майбутнє серіалу.

Зазвичай «Ходячих Мерців» продовжують на «наступний сезон» ще на початку поточного, а тобто під середину осені. Восьмий сезон став виключенням. Аж до початку 2018 року фанати не були впевнені в продовженні серіалу, адже на 9 сезон Ходячих Мерців ніхто не продовжував. Втім, ця небезпека пройшла, адже в січні все ж стало відомо: 9 сезону Ходячих Мерців бути.

Подібна доля може не оминути цей «9 сезон». Я не про закриття, а про невизначеність, котра може зрости аж до кінця сезону. Адже з рейтингами досі біда. Детальніше про це можете прочитати за ЦИМ посиланням.

Окрім вищесказаного, в 9 сезону Ходячих Мерців змінився шоураннер. Скотта Гімпла хутенько усунули з посади, давши йому «підвищення». Тепер він буде Креативним Директором Франшизи «Ходячі Мерці». Тобто тепер він креативний директор і «Бійтесь Ходячих Мерців», і можливих майбутніх спін-оффів. Звучить круто? Сподіваюсь, що так, бо насправді ця посада в принципі нічого не означає, а сам пан Гімпл не буде мати ніякого відношення до виробництва епізодів. Втім звільняти його остаточно – означало б образити певний прошарок фанатів, тож колишній шоураннер отримав номінальну посаду (ні, можливо вона виявиться не номінальною і в майбутньому Гімпла чекає якийсь проект, але поки-що це лише слова на папірці). Скотт залишається «головним» до закінчення 8 сезону серіалу.

gimple-kong

Шоураннером 9 сезону Ходячих Мерців стала Анджела Канг. Аби ви знали, обличчя не нове і роботи жіночки вам давно знайомі. Анджела була сценаристом «Ходячих Мерців» ще з першого сезону. В третьому сезоні вона стала одним із продюсерів серіалу. В дев’ятому ж Аджела Канг стає повноцінним шоураннером. Саме вона написала такі епізоди, як кінець четвертого сезону (прихід в Термінус), а також більшість епізодів із Ніганом.

Читайте також: [url=https://olivec.info/novini-komiks-industrii/spoileri-filmu-mesniki-viina-neskinchennosti.html]Спойлери фільму “Месники: Війна Нескінченності”[/url].

Зараз великим питанням постає сюжет 9 сезону Ходячих Мерців. Зараз абсолютно зрозуміло, що «загальна війна» (саме так називається поточний сюжет восьмого сезону у коміксах) завершиться ще в поточному сезоні. Раніше всі були впевнені, що наступними сюжетними антагоністами виступлять Шептуни. Однак в коміксах важливу роль в протистоянні з ними зіграв Карл, котрий, очевидно, вмирає в сьогоднішніх серіях. Тож залишились варіанти заміни Карла якимсь аналогічним персонажем (як це сталось з Андреа, котра саме була коханою Ріка в коміксах. Але через смерть в серіалі її місце зайняла Мішон). А також ходять чутки, що сюжет із Шептунами перескочать, одназу перейдуть до сюжету із «спільнотою», котрий саме триває в коміксах. Це означатиме, що надалі серіал розвиватиметься своїм ходом, незалежно від першоджерела.

the-walking-dead-the-whisperers-amc

Мені все ж здається, що такий цікавий та знаковий сюжет про Шептунів (про групу людей, котрі одягають шкіру ходячих мерців та ходять серед них, спілкуючись лише шепчучи) все ж не пропускатимуть. Питання лише в тому, що саме стане початком сюжету, адже після смерті Карла зміни в серіалі неминучі.

Раніше сам Скотт Гімпл заявляв, що плани на серіал «Ходячі Мерці» дуже довгострокові, їх вистачить аж до сезону 15-го. Чи насправді все так «сонячно» – не відомо. Знову ж таки, якщо рейтинги у серіалу падатимуть й надалі, можливо історію завершуватимуть раніше.

Ходячі Мерці 9 сезон стартує на екранах телеканалу AMC вже восени 2018 року.

Схожі записи