Касові збори «Чорної Пантери» за перший уік-енд

Традиційно, після виходу гучного кіно-коміксу ми моні торимо для вас касові збори фільму. Цього разу це, як можна було очікувати, «Чорна Пантера». І у картини справи ідуть чудово.

Власне, за перший уік-енд (від прем’єри до завершення тижня) фільм «Чорна Пантера» зібрав у світовому прокаті 419 мільйонів доларів! І це дуже вражаючий результат. Трішки детальніше розберемо ситуацію нижче.

Читайте також: [url=https://olivec.info/filmi/naskilki-horoshii-i-chi-horoshii-vzagali-recenziya-filmu-chorna-pantera.html]«Наскільки хороший і чи хороший взагалі?» – рецензія фільму «Чорна пантера».[/url]

В перші три дні прокату (котрі в народі і називають «першим уік-ендом») «Чорна Пантера» зібрав у США 192 мільйони доларів. Це п’ятий найбільший старт в історії. Більше ніж «Чорна Пантера» збирали всього чотири фільми: «Зоряні Війни: Пробудження Сили», «Зоряні Війни: Останній Джедай», «Світ Юрського Періоду» та «Месники» (останні свого часу побили рекорд).

На даний момент фільм «Чорна Панетра» зібрав 235 мільйонів доларів у США (56% зборів) та 184 мільйони доларів у світі (44% зборів). Тобто загальні світові збори вже сягнули 419 мільйонів станом на понеділок, 19 лютого, згідно ресурсів IMDb та Mojo.

Нагадаю також, що заявлений кошторис фільму «Чорна Пантера» складає 200 мільйонів доларів.

Схожі записи