Чутки про «Флешпоінт»

Я дуже не люблю всілякі «фанатські теорії», але так як достовірної інформації про статус виробництва сольного фільму Флеша ледве набереться на три речення, інтернет намагається годуватися чутками. Нова, «свіжа та пахуча» упаковка чуток присвячена тому, які герої та лиходії можуть з’явитися в картині про Найшвидшу Людину на Землі.

Наприклад, головним лиходієм фільму стане Доктор Лайт (за чутками), який володіє суперздатностями, пов’язаними зі світлом. Він здатний маніпулювати променями, робити себе невидимим і, звичайно ж, стріляти зарядами світла.

. . . . .

doctorlight

Також у фільмі обіцяють (фанати, звичайно ж) появу Капітана Холода та Хітвейва (Теплова Хвиля), парочки лиходіїв (іноді підсміююсь, коли в нас перекладають це слово не з англійської, а з російської та називають лиходії в «злодіями) зі зброєю, що стріляє крижаними та вогнянними променями відповідно. Обох персонажів вже можна було спостерігати в серіалі «Флеш». Крім цього, говорять про те, що у фільмі може з’явитися Вбивця Фрост. Обіцяють і камео Зворотного Флеша. Природно, це все – чутки, не більше.

f77f5386d1cb89ef3474f4f62d0fc79b795aeb90_hq

Спочатку фільм про Флеша називався просто «Флеш» і повинен був вийти в цьому році, але зараз кіно називається «Флешпоінт» і не має ні дати виходу, ні чого-небудь ще, крім виконавця головної ролі, Езри Міллера.

Читайте також: [url=https://olivec.info/filmi/mi-prosto-shtovhaemo-lyudei-ta-tikaemo-recenziya-filmu-liga-spravedlivosti.html]Ми просто штовхаємо людей та тікаємо – рецензія фільму “Ліга Справедливості”[/url].

Як на мене, то вже сама назва «Флешпоінт» говорить сама про себе і нічого тут додумувати не потрібно. Сюжет оригінального коміксу і без того досить красномовний. Флеш повертається в минуле, аби врятувати матір. Йому це вдається, але він змінює сьогодення: тепер у нього немає здібностей; Супермена не знаходити Марта та Джонатан Кент, тож він вже десятки років закритий у військовій лабораторії; Брюс Вейн помер від кулі грабіжника у відомому інциденті будучи дитиною, і місце Бетмена займає його старий батько; між Амазонками та Атлантами ведеться кровопролитна війна, що зачіпає й людство. Якщо читати комікс вам лінь, можете звернути увагу на одноіменний мультфільм (котрий в тій же Росії якимсь чином переклали як «Парадокс Джерела Конфлікту»… Господи…) – там все досить по канону, так же цікаво. Мультфільм розхвалили критики, правда «по попі» він отримав за «надмірну жорстокість». І я не можу собі уявити, нащо сюди Доктора Лайта пхати і тому подібне… Хоча для сольника Флеша ці лиходії підходять як найкраще (як мінімум як другорядні), втім Флешпоінт цим лише зіпсують… Я не проти вільних інтерпритацій, ні. Просто це якось смішно…

А яким би хотіли бачити сольник Флеша ви?

Схожі записи