Крейвен-Мисливець отримує сольний фільм

sony-moves-forward-with-kraven-the-hunter

Чутки ходили вже давно, але, нарешті, це офіційно. Студія Sony запускає у виробництво черговий фільм присвячений «всесвіту Людини Павука без Людини Павука»! Тож один із суперників «дружнього сусіда» отримує свій власний сольний фільм. Звичайно, мова іде про Сергія Кравинова, більш відомого як Крейвен-Мисливець.

Персонаж Крейвена-Мисливця є дуже канонічним суперником Павучка. Вперше він з’явився в коміксах MARVEL ще в першій половині 60-х років минулого століття. Крейвен – фанатичний мисливець, котрий під час своїх подорожей по Африці (з метою полювання, звичайно)отримав магічний еліксир, що дав йому над здібності (силу ведмедя, швидкість гепарда, тощо). Із часом Крейвен розуміє, що в «стандартному» класичному світі він вже добився всього, що було можливо. Тож він кидає собі новий виклик – він має вполювати Людину Павука, аби довести собі та всьому світові, що він найвеличніший мисливець в історії. В процесі він часто об’єднується із іншими лиходіями (Зловісна Шістка) а також зі своїм братом – Хамелеоном. За довгі роки своєї кар’єри суперлиходія Крейвен полював на всіляку «супердич», в тому числі й на Венома.

Нагадаю, що події фільму відбуватимуться в новому кінвосесвіті Sony. Крейвен-Мисливець поповнить ряди таких персонажів, як той же Веном, Морбіус, Шовк, котрі також отримують сольні фільми в межах кіновсесвіту. Фільм “Веном” виходить вже цієї осені, а “Морбіус” отримав виконавця головної ролі. Ним став Джаред Лето.

ДЖАРЕД ЛЕТО ЗІГРАЄ МОРБІУСА, ВОРОГА ЛЮДИНИ-ПАВУКА

Для фільму про Крейвена-Мисливця вже знайдено сценариста. Ним стане Річард Уенк, відомий за роботами над такими фільмами як «Праведник» та «Нестримні 2». Виконавця головної ролі поки немає, але багато фанатів за океаном очікують в ролі “супер-мисливця” Тімоті Оліфанта.

009-8

Схожі записи