Джаред Лето зіграє Морбіуса, ворога Людини-Павука

morbius-jaredleto-899x600

Портал Variety повідомляє, що Джареда Лето офіційно затверджено на роль Морбіуса у його сольному фільмі. Нагадаю, що в коміксах Морбіус – ворог (з плином часу союзник) Людини Павука, права на персонажа належать студії Sony, вони й зніматимуть стрічку. Разом із Джаредом також стало відомим ім’я режисера – Деніел Еспіноза.

Джерело пише, що Лето прохолодно ставився до проекту, поки не побачив, що створення фільму рухається в правильному напрямку. Актор навіть зустрічався з кандидатами на пост режисера. Але тільки після зустрічі з Еспінозою в Німеччині під час туру групи Джареда Thirty Seconds to Mars, актор і музикант перейнявся роллю і погодився.

В коміксах Marvel Майкл Морбіус є науковцем, який намагався вилікувати свою хворобу крові за допомогою дослідження кажанів. На жаль, разом зі зціленням він отримав нове «прокляття», тому що він став справжнісіньким, генетично створеним вампіром. Персонаж в різний час боровся та об’єднувався не лише із Людиною-Павуком, але й з багатьма іншими містичними персонажами Marvel. Такими, наприклад, як Блейд чи Примарний Гонщик. Тож можна очікувати похмурого фільму, можливо із ухилом в жанр жахастику. Можливо навіть із рейтингом 18+. Судячи з усього, Sony планують іти цим шляхом, можна припустити, що рейтинг сольного фільму про Морбіуса залежатиме від успіху стрічки «Веном» котра виходить вже зовсім скоро.

jard-leto-joker-morbius

Як вплине роль Морбіуса на поточні плани Джареда Лето – невідомо. Хоча, здавалось, його Джокерові там WB обіцяли сольний фільм. Як би там не було, дати виходу фільм про Морбіуса поки що не має.

Схожі записи