Фільм “Доктор Сон”: великі новини!

doctor-sleep-large-featured

Юен Мак-Грегор виконає головну роль у фільмі «Доктор Сон» за мотивами одноіменної книги Стівена Кінга – сиквелі «Сяйва», повідомляє портал Variety. Актор зіграє Деніела, дорослого сина Джека Торренса (Джек Ніколсон в екранізації Стенлі Кубрика). Відповідно до джерел видання, Кінг особисто одобрив вибір Мак-Грегора на головну роль.

За сюжетом «Сяйва», сім’я Торренс вирушила на зиму в готель «Оверлук». Батько сімейства, Джек, влаштувався на роботу наглядачем, щоб у відокремленому місці займатися написанням роману. Господар готелю попереджає, що попередній доглядач збожеволів після п’ятимісячного ув’язнення і вбив дружину і двох дочок, а потім наклав на себе руки. Однак це не вразило Джека Торренса. Подальші події або вам відомі, або я не хочу спойлерити. Фільм, безумовно, радиться до перегляду.

Деніел Торренс, котрий володіє сяйвом – своєрідною екстрасенсорною суперздібністю, працює ординатором в місцевому хоспісі і використовує свої містичні обдарування, щоб допомагати пацієнтам перейти в інший світ.

Режисером фільму «Доктор Сон» виступить Майк Фленеган (він же зняв фільм «Гра Джеральда» для стримінгового сервісу Netflix, ще одна екранізація твору Стівена Кінга). Вихід картини запланований на 24 січня 2020 року. Права на екранізацію придбала студія Warner Bros. Очевидно, високопосадовці примітили успіх минулорічного фільму «Воно», котрий зібрав 700 мільйонів у світовому прокаті при бюджеті 35 мільйонів. Такий успіх не ігнорують.

Першопочаткову інформацію щодо екранізації книги «Доктор Сон», до речі, опублікували Deadline Hollywood. Юен Мак-Грегор найбільш відомий за роллю Обі-Вана Кенобі у стрічці «Зоряні війни. Епізод 1: Прихована Загроза».

21133619_ewan-mcgregor-to-star-in-the-shining_64a51244_m

Інформативне посилання: https://variety.com/2018/film/news/stephen-king-shining-sequel-doctor-sleep-movie-1202678039/

Схожі записи