Метт Рівз розповів про фільм «Бетмен» із Беном Аффлеком

benbat4

Творець нового сольного фільму «Бетмена» Метт Рівз нарешті порушив мовчанку і розкрив декілька цікавих деталей про свій проект, а також прокоментував кілька популярних чуток про майбутню стрічку.

Згідно з однією з найпоширеніших версій, сюжет блокбастера розповість історію походження готемского захисника, в стилі графічного роману «Бетмен: Рік перший». Рівз запевняє, що це не так:

. . . . . .

«Ми не адаптуємо ніякий конкретний комікс. Мені подобається “Рік перший”, але він точно не буде мати відношення до фільму. Набагато цікавіше створити свою історію, яка визначає Бетмена як персонажа, має дуже особистий характер для нього. Очевидно, ми не будемо переповідати оріджін або щось подібне. Ми хочемо сфокусуватися на емоціях Бетмена, показати його як найкращого детектива в світі».

«Я працюю над нуарною історією, розповідь в якій ведеться від імені самого Бетмена, де він розслідує певну справу, а глядачі занурюються в світ Ґотему», – продовжує режисер. – «Я повернувся до своїх улюблених коміксів і детально вивчив їх, адже вони стануть основою для мого проекту. Це не буде продовження робіт Нолана. Я намагаюся знайти спосіб представити вірну версію Бетмена, але одночасно свіжу і круту».

Рівз також торкнувся іншої популярної чутки, згідно з якою Бен Аффлек покине кіновсесвіт DC і не буде зніматися в майбутньому сольнику. За словами постановника, він як і раніше обговорює з Аффлеком свій проект. Точної впевненості з приводу участі актора в проекті все ще немає, але студія та режисер бажають бачити в головній рої саме Бена Аффлека, та й сам актор іде на контакт.

Старт зйомок нового «Бетмена» намічений на весну-літо 2019 року. Роботу над сценарієм Рівз планує завершити на протязі кількох найближчих тижнів. Офіційної дати прем’єри «Бетмен» поки не має.

Схожі записи