Дейв Батіста не хоче зніматись в «Вартових Галактики 3» без Джеймса Ганна

gotg-920x584

Рестлер та актор Дейв Батіста, який виконує роль Дракса Руйнівника в кіновсесвіті MARVEL, знову виступив у підтримку Джеймса Ганна. Актор заявив, що не хоче брати участь в зйомках фільму «Вартові Галактики: Частина 3», якщо фільм зніматиметься не за сценарієм Джеймса.

Батіста вже натякав на те, що подібні речі потрібно зупиняти на самому початку, поки тенденції не надто сильно. Хтозна, скільки кар’єр загубить нове «полювання на відьом»? Нещодавно Дейв сказав наступне:

“Ніхто не захищає його твіти, але це інше – наклеп в сторону хорошої людини. Я говорив з Крісом Праттом на наступний день після того, як все почалося. Він віруюча людина і попросив собі часу аби помолитися і обдумати все, а у мене в голові була радше думка «На *** це все!». Це нісенітниця, Джеймс – один з найдобріших людей, котрих я зустрічав у своєму житті”.

Раніше Дейв писав, що попри все він готовий виконати свої обов’язки перед студією, а вже тоді піти з компанії. Але нещодавно він змінив свою думку:

“Якщо Marvel не стануть використовувати сценарій Ганна, я попрошу розірвати контракт, вирізати мого персонажа або змінити актора. Вважаю, що якщо я так не зроблю, я завдам шкоди Джеймсу”.

Справа в тому, що незадовго до звільнення Джеймс Ганн говорив про те, що завершив роботу над сценарієм фільму. У нього було певне бачення, тож третій фільм мав завершити певні арки персонажів, котрі режисер почав ще в першому фільмі. Звичайно, відміняти третіх «Вартових» ніхто не буде (надто вже прибуткова серія), але якщо сценарій Ганна не буде використовуватись, Disney доведеться шукати не лише нового режисера, але й сценариста. І цій людині доведеться взяти на себе відповідальність за історії персонажів та розвиток космічної частини кіновсесвіту в цілому. А це не просто і не всі готові прийняти такі зміни.

Раніше актори фільмів серії «Вартові Галактики» вже висловили свою підтримку режисерові стрічок. Але Дейв Батіста був не лише першим, хто виступив на підтримку Джеймса Ганна, але й єдиним, хто вирішив відкрито захищати його від свого імені, а не колективно. Чим завершиться ця історія – не відомо. В решті-решт, зараз найкращий час для Disney, аби позбутись Дракса без наслідків для кіновсесвіту, адже він все ще вважається загиблим після подій фільму «Месники: Війна Нескінченності».

Схожі записи