Розкрито головного антагоніста фільму «Хижі Птахи»

black-mask-birds-of-prey-913

Як повідомляють TheWrap, головним антагоністом в кінокоміксі «Хижі птахи» стане Чорна Маска. У центрі сюжету виявиться Харлі Квінн у виконанні Марго Роббі, а також кілька героїнь DC: Чорна Канарейка, Мисливиця, Кассандра Кейн і детектив Рене Монтойя з Готемской поліції.

. . . . . .

Чорна Маска – альтер-его Романа Сіоніса, колишнього бізнесмена, котрий пізніше став кримінальним босом. Сіоніс виріс в багатій родині, його батько володів компанією «Janus Cosmetics», пост в якій займав і сам Роман. Після загибелі батьків Сіоніса, до нього в руки перейшло управління компанією, проте невдале фінансове вкладення призвело до зміщення Романа з посади (з ініціативи Брюса Уейна, звичайно). Пізніше Сіоніс став лідером кримінального угруповання «Суспільство фальшивих осіб Готему». Злочинець зробив з уламків чорної кришки труни свого батька маску і взяв відповідний псевдонім – Чорна Маска. Раніше суперлиходій з’являвся в мультсеріалі «Бетмен», анімаційних стрічках «Бетмен: Під червоним ковпаком» і «Бетмен: Погана кров», а також серії ігор «Batman: Arkham».

Роль Діни Ленс/Чорної Канарки Warner Bros. збираються запропонувати Блейк Лайвлі, Ванессі Кірбі («Місія нездійсненна: Фолаут») і Джоді Комер («Біла принцеса»). В образі Хелени Бертінеллі/Мисливиці студія бачить Олександру Даддаріо ( «Рятувальники Малібу», «Техаська різанина бензопилою 3D» та «Справжній Детектив»).

. . .

Дати релізу «Хижі птахи» поки що не отримали, але зйомки офіційно стартують в січні 2019-го.

Схожі записи