Перші фото зі зйомок фільму “Людина Павук: Далеко від Дому”

spider-man-far-from-home

У мережі з’явилися перші фотографії зі зйомок кінокоміксу «Людина-Павук: Далеко від Дому», сиквелу фільму «Людина-Павук: Повернення Додому». На фото, власне, Том Холланд, виконавець головної ролі. Судячи з того, що на фото за ним слідують камери, можливо як мінімум кілька із них (фото) демонструють не просто Холланда на знімальному майданчику, а якийсь кадр, котрий буде у фільмі.

tom-holland-spider-man-set-11

. . . . . .

tom-holland-spider-man-set-01

. . . . . . .

tom-holland-spider-man-set-09

. . . . . . .

tom-holland-spider-man-set-03

. . . . . . .

tom-holland-spider-man-set-12

. . . . . . . .

Фільм «Людина-Павук: Далеко від Дому» відправить Пітера Паркера подорожувати в інші країни, власне, в Європу. Перед зйомками фільму актор Джейк Джиллінхол вступив у переговори із Marvel Studios щодо ролі Містеріо у фільмі, втім його роль офіційно не затверджена і залишається на рівні чуток. На тому ж рівні залишається участь легендарного Майкла Кітона в ролі Стерв’ятника.

Зйомки фільму «Людина-Павук: Далеко від Дому» тільки-но стартували у Лондоні. Прем’єра запланована на 6 липня 2019 року, незадовго після завершення прокату фільму «Месники 4», чия назва (на рівні тих же чуток) нещодавно була теоретично відкрита.

Схожі записи