DC Universe: деталі роботи стримінгового сервісу

robin-titans

DC зробили великий анонс, як і обіцяли. Зокрема, вони розповіли про те, як працюватиме їхній стримінговий сервіс DC Universe. Те, що сервіс запрацює вже у серпні – ми знаємо. Але що даватиме підписка на нього?

По перше, підписка буде давати ексклюзивний доступ практично до всіх мультимедійних продуктів компанії. Користувачі зможуть дивитися всі нові фільми і серіали DC, отримають доступ до класичних фільмів та серіалів компанії, а також зможуть користуватися єдиним магазином для покупки всього мерчендайзу, пов’язаного з сервісом. Плюсом до цього йде можливість читати комікси, отримувати найсвіжіші новини і користуватися багатою енциклопедією по всесвіту DC Comics. Користувачі зможуть спілкуватися в спеціальній соціальної мережі, отримувати «ачівки» (досягнення) і брати участь в конкурсах.

Самі розробники не позиціонують DC Universe як «стримінговий сервіс», називаючи його, власне, «єдиною площадкою для роботи та спілкування всіх фанатів DC». Зареєструватись можна вже сьогодні та стати частиною «бета-тесту проекту». Власне, мені здається, що це все ж таки стримінговий сервіс у першу чергу, адже люди платитимуть не маленьку суму. Більшість таких сервісів тримаються близько 10 доларів за місяць підписки. Як приклад – Netflix коштує підписникам від 8 до 14 доларів. Стандартна підписка нещодавно подорожчала з 10 до 11 доларів (без одного центу, як завжди…). Тож навряд чи люди платитимуть таку суму за можливість «попереписуватись».

До речі, також представили серіальний костюм Робіна, Діка Грейсона. Побачито його можете на початку статті та одразу під цим абзацом. До речі, сюжет серіалу «Титани» концентруватиметься на трьох персонажах: Робін, Ворона (Рейвен) та Старфаєр. Стартує серіал теж цього року, а наступного року очікується прем’єра серіалів «Дум-Патруль» та «Болотяне Створіння» (Swamp Thing). Також на 2019 рік обіцяють продовження мультсеріалу «Юне Правосуддя» а також серіал про Харлі Куін.

. . . . . .

titans-robin

. . . . . . . . . .

Окрім всього вищеназваного, підписники DC Universe зможуть купувати в межах сервісу обмежану колекцію іграшок та фігурок за мотивами Ліги Справедливості та DC Collectibles.

Схожі записи