Найкасовіші фільми 2018 року

han-solo-and-chewbacca-with-money-in-solo-a-star-wars-story

Половина 2018 року позаду, а отже можна підводити шестимісячні підсумки. Принаймні, на поприщі касових зборів. Тим паче, що найкасовішими фільмами року стали саме кінокомікси, а одразу за ними розташувалися фільми теж близької нам тематики.

Месники: Війна Нескінченності – 2.038.7 млрд. доларів.

avengers-infinity-war-live-action-poster-e1522582216643

Почну я з верху, бо тут все надто очевидно. Третя частина «Месників» під назвою «Війна Нескінченності» таки зірвала банк у розмірі два мільярди доларів. Що, в принципі, не дивно. Максимально оптимальні цифри для стрічки можете прочитати за ЦИМ посиланням, але зауважу, що це при умові кошторису 500 мільйонів, а нещодавно з’явилась інформація, що «Війна Нескінченності» коштувала студії близько 350 мільйонів (приблизно стільки ж, скільки й коштувала «Ліга Справедливості»). В таких реаліях касові збори у два мільярди – це абсолютний успіх, максимум, на котрий лише можна було сподіватись! І навряд чи до кінця року хтось цей рекорд зможе побити.

Чорна Пантера – 1.346.5 млрд. доларів.

black-panther-wall

Чорна Пантера – ще один успіх на полі фінансів для студії MARVEL. Власне, вірите чи ні, але в даний момент саме два фільми за мотивами коміксів MARVEL займають дві перші позиції серед найкасовіших фільмів півріччя. Згідно різних джерел, кошторис «Пантери» складає близько 200 мільйонів доларів. При такій вартості фільму збори, рівня кросоверу «Месники» – це безумовний успіх для сольної картини. Подобається вам «Чорна Пантера» чи ні – це над успішний фільм!

Світ Юрського Періоду 2 – 1.058.6 млрд. доларів.

jurasic_world_fallen_kingdoom_olivec

Закриває трійку фільмів-мільярдерів сиквел фільму «Світ Юрського Періоду». Хоча це ніяким боком не кінокомікс, тематика фантастики нам близька, а в головній ролі виступив Стар Лорд… Тобто Кріс Пратт. При кошторисі близько 170 мільйонів – мільярд це успіх, а значить, можна чекати продовження.

Суперсімейка 2 – 772.8 млн. доларів.

the-incredibles-2-boxoffice

Суперсімейка повернулась, гучно увірвавшись до кінотеатрів світу. Власне, є в цьому півріччі 2 фільми із схожим бюджетом, та схожими касовими зборами. Сиквел «Суперсімейки» – перший із них. Не знаю як вам, а мені сиквел сподобався.

Плюс одна супергероїка в копилку найкасовіших стрічок року.

Дедпул 2 – 727.3 млн. доларів.

deadpool_2

Закриває нашу п’ятірку наймасовіших фільмів півріччя сиквел «Дедпула», котрий зовсім трішки відстав від сиквелу «Суперсімейки». Щось багацько сиквелів… Так чи інакше, «Дедпул 2» не зміг дотягнути до зборів першого фільму, хоча бюджет картини практично подвоїли. Але навіть із таким показником 700 мільйонів – це теж безумовний успіх.

. . . . . . . . . . . . . .

Я б хотів зробити десятку найкасовіших фільмів (бо круглі числа всім дуже подобаються…), але вирішив обмежитись п’ятіркою із кількох причин. Думаю, вони стануть зрозумілими без за’вих пояснень, якщо я в короткій формі напишу, хто займає наступні місця.

На шостому місці розташовується «Першому Гравцю Приготуватись» із касовими зборами 582 мільйони при кошторисі 175 мільйонів, що все ще дозволяє цьому фільмові вважатись успішним.

На сьомому та восьмому місцях розташувались два китайські фільми – «Операція Червоне Море» та «Детектив Чайнатаун 2». У першого касові збори склали 579 мільйонів, у другого 544 мільйони. Про кошторис нічого сказати не можу, про якість фільмів теж (бо не бачив, мені здається, їх не було в українському прокаті). Втім, додати можу лише, що ці стрічки зібрали свою касу на батьківщині, що ще раз нагадує нам, який важливий китайський кіно-ринок сьогодні, адже виключно його достатньо, аби увійти в десятку найуспішніших (фінансово) фільмів.

Найкращі супергеройські фільми 2018

На дев’ятому місці зупинився «Рампейдж» зі зборами 424 мільйони. А десятку закриває досить таки (фінансово) провальний «Соло» (Зоряні Війни… Історія…), котрий не дуже просунувся в касових зборах за останні тижні, зупинившись на відмітці 379 мільйонів.

Схожі записи