Назву фільму «Месники 4» розкрито?

avengers-header-3

Кінематографіст Трент Опалох, котрий працював із братами Руссо над всіма їхніми фільмами Marvel (вочевидь, працює досі), міг ненароком розкрити назву наступного фільму студії Marvel, «Четвертих Месників». Власне, він не проговорився чи щось таке. Просто в своєму резюме, в котрому він наводить останні фільми студії із котрими кінематографіст працював, Трент одразу над фільмом «Месники: Війна Нескінченності» наводить ще одну стрічку під назвою «Avengers: End Game», що можна перекласти як «Месники: Кінець Гри». Скрін резюме ви можете побачити нижче, одразу під цим абзацом, адже назву вже встигли прибрати марвелівські акули.

. . . . . . . .

9rzkoyb

. . . . . . . .

Звичайно, ніякого підтвердження цієї інформації поки не було ні з боку студії, ні з боку режисерів, які навмисно приховують підзаголовок фільму до кінця цього року. У минулому режисери говорили, що назва наступної частини «Месників» не було вимовлено персонажами «Війни Нескінченності» під час подій фільму, в той час як фраза «end game» була сказана в ньому Доктором Стренджем. З іншого боку, брати говорили, що найближчою до реальної назви серед тих варіантів, які вони чули від фанатів, була назва «Avengers: Forever», що теж знаходиться досить далеко від варіанту, опублікованого Опалохом. Хоча, можливо самі режисери намагаються водити глядачів за ніс?

Наскільки реальна така назва фільму? Чи, можливо, просто ще один рекламний хід? Напишіть свої думки в коментарях на Facebook.

Схожі записи