Весілля Бетмена та Жінки Кішки: фінал розкрито!

large-5512896

4 липня виходить 50-й номер нової серії коміксів «Batman», в котрому, як нам обіцяли, відбудеться весілля Брюса Уейна та Селіни Кайл (вони ж Бетмен та Жінка Кішка). Олівець публікував цю новину, як тільки но вона з’явилась, бо вже дуже рекламували нам цю подію, як щось монументальне. Самі ж уявіть, коли ці двоє одружаться – це змінить подачу багатьох коміксів про Бетмена, буде створено нову «супер-сім’ю» і тд і тп. Ходили навіть чутки, що Джокер вб’є Селіну на весіллі. Але ми живемо в час, коли маркетинг часто не виправданий. Адже, якщо в 90-х читачів заманювали цікавими (місцями божевільними) сюжетами, то сьогодні головну роль грає маркетинг. А отже…

large-4793118

The New York Times переказали весь сюжет коміксу. Спочатку журналіст занурився в опис взаємин персонажів з плином часу, а потім розповів сюжет випуску.

У коміксі обговорюється те, яке місце в житті та існуванні Бетмена грають страждання і наскільки взагалі реально те, що Брюс Уейн може стати щасливим. За день до весілля Брюс і Селіна обмінюються листами зі своїми почуттями. У своєму листі Уейн ще раз зізнається в своїх почуттях Селіні і каже, що здатний стати кимось більшим, ніж дитиною із загиблими батьками. Що він здатний стати чоловіком, який любить її. І який буде любити її ще сильніше з кожним днем.

Селіна ж зрозуміла, що якщо весілля відбудеться, то вона в дійсності зможе зробити Брюса щасливим, тому що Зараз він дійсно залишається дитиною з розбитим серцем і мертвими батьками. Вона вважає, що їхнє щастя вб’є Бетмена. Також вона вважає, що герої повинні приносити жертви. І що її жертвою буде її власне життя, щастя і сам Брюс.

Останні сцени коміксу показують персонажів в різних місцях. Селіна сидить на даху і викидає свою вуаль, а потім біжить по дахах будинків. Брюс в цей час розуміє, що Селіна не з’явиться під вінець і зриває з себе метелика, також тікаючи, але вже в інший бік.

Отакий от сюжет. Можна було б припустити, що це лише спекуляція, але таке авторитетне видання як New York Times навряд чи займалися б подібним. Відтак ми отримали велетенський піар коміксу, котрий виявився, в принципі, просто порожнім звуком. Які тепер продажі будуть в 50-го випуску коміксу “Бетмен” – не відомо.

Схожі записи