Чому комікс «Ходячі Мерці» набагато жорсткіший за серіал? (18+)

okruzen-mrtvima

Всім відомо, що екранізації часто дуже відрізняються від своїх «друкованих» першоджерел. Тут ніяких секретів. Але от серіал «Ходячі Мерці» зазвичай іде доволі близько до свого коміксового аналогу. Звичайно, я знаю про заміни персонажів, чи певні сюжетні твісти, котрі відрізняються у коміксі та серіалі. Але погодьтесь, зміна персонажа, котрий загине в той чи інший момент, не дуже вплинуть на хід сюжету, якщо далі наших героїв чекатиме та ж локація, ті ж антагоністи та ті ж рішення, що й в коміксах. Але сьогодні я б хотів поговорити про дещо інше і, на мою думку, більш значуще.

Власне, я б хотів поговорити про щось, що можна назвати «духом» твору. Звичайно, серіал «Ходячі Мерці» нам представляли як жорстокий та дорослий серіал, котрий наслідує приблизно настільки ж похмурий оригінал. І, насправді, як же ми всі помиляємось, коли так думаємо.

На мою думку, оригінал, а тобто комікс «Ходячі Мерці» набагато не лише похмуріший, але й жорстокіший за свій телевізійний аналог. І кажу не про стиль малюнку чи фінальні сюжетні висновки, а власне про те, як нам при підносять одні і ті ж події та одних тих же персонажів.

І, до речі, я не хочу сказати, що від цього серіал стає гіршим, за комікс, чи навпаки. Але про це і багато чого іншого поговоримо далі. Одразу скажу, що ця стаття буде цікавою лише для фанів серіалу, котрі зрозуміють, про що я пишу. Але обіцяю, що інформація буде для вас цікавою.

Карл

24nd53x

Нещодавно один із головних персонажів серіалу, Карл Граймс, покинув нас. Якщо ви читаєте цю статтю, то, можливо, вже бачили ці події. Але я хочу поговорити не про те, що у «коміксі все зовсім інакше». Ні, це мене не хвилює.

Справа в тому, що у коміксах його історія куди більш похмура, ніж у серіалі, незважаючи на те, що в друкованому варіанті Карл все ще живий. Для продовження, я попрошу вас згадати події другого сезону серіалу, де Карлові довелось вбити Шейна, коли той перетворився на мерця… Тобто ожив після смерті. Став зомбі. Ну ви зрозуміли. А от у коміксі Карл вбив живого Шейна аби захистити батька. Тобто маленький хлопчик вбиває людину.

Окрім того ви можете згадати момент, де Керол довелось вбити одного із дітей-близнюків, що зійшов з розуму. Так от, в коміксах це теж було ідеєю Карла. Тобто ви можете самі побачити, до якого стану «новий світ» у коміксах «Ходячі Мерці» доводить дітей. До речі, щодо Керол…

Керол

128709

У серіалі Керол досі жива, на відміну від Карла. А от в коміксах все абсолютно навпаки. Більше того, Керол у коміксах загинула ще на початку історії. Власне, вона й справді пережила всі ті жахи, включно із смертю доньки, котра стала «зомбі». Але тоді вона намагалась приглушити біль експериментами над мерцями та залицяннями до Ріка. Так, вам не здалось. Коли ж Рік їй відмовив, жінка іде до одного із своїх «експериментальних мерців» та дозволяє йому себе з’їсти. Доволі моторошно, так? О, тоді вас чекає попереду великий сюрприз!

Мішон та Губернатор

Читайте також: [url=https://olivec.info/novini-komiks-industrii/film-bright-vid-netflix-otrimae-sikvel.html][/url]Фільм Bright від Netflix отримає сиквел.

Одним із найпопулярніших антагоністів серіалу до Нігана був Губернатор. Насправді, справедливо буде сказати, що він був саме найпопулярнішим та найвідомішим. І, наскільки пам’ятаєте, були в них із Мішон певні проблеми. Правда, серіал дуже значущо умовчує, за що ж чорношкіра жінка так його ненавиділа. А от комікс відповів.

Губернатор тримав Мішон в кайданах, знущався з неї та навіть ґвалтував. І все це на сторінках коміксу! Але і це іще не найжорстокіша частина розповіді.

Пам’ятаєте, у серіалі саме Мішон виколола Губернаторові око? У коміксі вона ще й відрубала йому руку. Не достатньо жорстко? Ну гаразд. Також вона прибила його «чоловічу гідність» до підлоги, а опісля ніби «ненароком» його відірвала.

governormutlated033

Думаю, це достатньо жорстко, аби я не описував інші речі, як наприклад запихання столових приборів у незручні місця, так?

І навіть в такому стані, без руки та «гідності», Губернатор почав полювати на групу Ріка Граймса. І, як бачите, причини у нього були вагомі!

prison3b-small

Чи кращий комікс від серіалу?

Прочитавши це, ви, вочевидь, подумаєте, що я хочу сказати про перевагу коміксу над серіалом «Ходячі Мерці». Але насправді це не так. Адже я розумію, чому ці зміни були зроблені. Наприклад, «вбивство» Карлом вже мертвого Шейна подарувало мені чудовий момент та сюжетний твіст, завдяки котрому я широко розкрив очі від розуміння, що «перетворитись» можна без укусу. І все це чудово впліталось в закони світу «Ходячих Мерців».

Окрім того, що жорстокість Мішон важко було б показати на екрані навіть з міткою «18+» (згадайте, навіть в «Грі Престолів» нам на аналогічну подію швидше вказали натяками, ніж показали, а тут ще й такі деталі…), я зовсім не розумію, як далі після цього розвивалися б її стосунки із Ріком. І я знаю, що по суті, вона замінила в серіалі коміксову Андера, та все ж…

І як би там не було із Керол, у серіалі чудово показали її трансформацію із боягузливої домохазяйки в майже беземоційного термінатора… Звичайно, я це швидше про перші 5 сезонів, ніж про нові, де її трасформації можуть відбуватись щосерії та безпричинно.

Жорстокий – не завжди означає кращий. Серіал подарував нам багато не менш жорстких моментів. Але, скажу по чесному, не впевнений, що люблю його за це. І, хоча останні сезони залишають бажати кращого… Гаразд, будемо чесними, окрім кількох епізодів вони просто жахливі… В будь якому випадку, ніхто не відбирав у нас ті перші сезони, котрі дарували відчуття чогось нового, неймовірного… Власне ті сезони, котрі я досі дуже люблю навіть попри відсутність «відривання гідностей».

Схожі записи