Фантастична Четвірка повертається

vdo22rb

Marvel нещодавно пообіцяли зробити важливий анонс для фанатів коміксів. І цей анонс став просто фантастичним. Через кілька років після закриття серії, Фантастична Четвірка повертається в комікси Marvel повноцінно. І стартує із онгоінгу «The Fantastic Four» (на фото вище, над цим абзацом).

Фантастична Четвірка зникла зі сторінок коміксів після Секретних Воєн, коли Рід і Сью Річардс вирушили в подорож в далекий космос з метою відновлювати вчинені руйнування, а Джонні Шторм та Бен Грімм розбіглися по інших командах зі змінним успіхом.

Власне, комікси про «Фантастичну Четвірку» зникли від слова «взагалі», і справжньою причиною була відсутність прав на персонажів у студії MARVEL (не та, що випускає комікси, а та, що знімає фільми). Тож було прийняте рішення, що «піарити» персонажів, на котрих зароблятимуть інші – не найкраща ідея.

Але вже в цьому році сім’я возз’єднається в новому коміксі, сценаристом якого стане Ден Слотт, а художницею якого буде Сара Пічеллі.

Ще є не особливо цікаве відео, де головний редактор С. Б. Себульскі (і ще хтось) розповідають про важливість персонажів. Переглянути його можете вище.

Фантастична Четвірка повернеться на сторінки коміксів MARVEL у серпні цього року.

Схожі записи