Фільм про Флеша не називатиметься "Флешпоінт"?

5 квітня 2018
flash_movie_flashpoint_olivec.jpg (190 Kb)

Коли Wraner Bros в останній раз гордо заявляли про свій останній актуальний список майбутніх кінокоміксів всесвіту DC, то в ньому фільм про Флеша раптово отримав горду назву «Флешпоінт». Ця назва відсилає нас до найважливішої історії з життя Баррі Аллена… Та й в історії цілого всесвіту коміксів DC, в принципі.

Але зараз сценарист картини Ден Мазе в інтерв'ю The Hollywood Reporter раптово проговорився про те, що тепер фільм не називається так. Це написав автор статті Борис Кіт, який відгукується про назву фільму немов у «минулому часі». Він же потім і різко прокоментував свій свій прокол:

Цитата:
Я не сказав, що вони перестали адаптувати Флешпоінт. Я мав на увазі, що сам фільм не буде так називатися. Ну, або я взагалі вже сказав занадто багато.

Читайте також: Ми просто штовхаємо людей та тікаємо - рецензія фільму "Ліга Справедливості".

По суті, цю інформацію варто було б пропустити повз вуха, якби не таке серйозне та імените джерело, як The Hollywood Reporter (котрому, в принципі, можна довіряти). Хоча цілком можливо, що автор просто обмовився і зараз намагається виплутатися з ситуації.

Фільм про Флеша вже гарантовано отримає Езру Міллера на головну роль. І на цьому фактично все. Якщо розібратись, то за оригінальним задумом Warner Bros, фільм вже мав би бути майже як місяць в прокаті кінотеатрів. Але в нашому неідеальному світу сольний фільм Флеша досі немає офіційної дати виходу.

Автор: Сергій Мельник
Цікаве відео на нашому каналі: