CW продовжує ВСІ свої серіали!

5 квітня 2018
cw-heroes.jpg (76.33 Kb)

Телеканал CW розширює свою ефірну мережу, оригінальні серіали на телеканалі тепер будуть показувати 6 днів на тиждень, тобто 12 ефірних годин. Всі проекти про супергероїв продовжені на наступний сезон: «Стріла», «Флеш», «Легенди Завтрашнього Дня», «Супергьорл» та «Чорна блискавка». Крім цього, в ефір повернуться «Надприродне» (14 сезон !!!), «Рівердейл», «Психнута колишня», «Династія» та «Незаймана Джейн». Доля таких серіалів поки під питанням, але анонс очікується в найближчому майбутньому: «100», «Я - зомбі», «Довічний вирок».

Також CW замовив рекордну для каналу кількість пілотних епізодів - цілих 9 штук. Три з них відомі: «Wayward Sisters» - спін-офф серіалу «Надприродне», продовження сюжетної лінії 10 епізоду 13 сезону, а також перезапуск серіалів «Всі Жінки Відьми» та «Місто прибульців» (Roswell).

Президент CW Марк Педовітц заявив, що телеканал планує не випускати в ефір більше 4 серіалів про супергероїв в один час. Тому «Супергьорл» пішла на 9-тижневу перерву, поступившись своїм місцем в ефірі «Легендам Завтрашнього Дня». І так, якщо згадати обіцянку, то в наступному році Джон Костантин стане повноцінним учасником шоу. Фінальний розклад серіалів CW на 2018-2019 сезону стане відомим в найближчі місяці.

constantine-mattryan-firehands.jpg (228.17 Kb)Автор: Сергій Мельник
Цікаве відео на нашому каналі: