У фільмі «Капітан Марвел» повернуться Ронан та агент Колсон

captain_marvel-ronan-coulson

Судячи з усього, фільм «Капітан Марвел» стане справжнім святом для всіх фанатів, які скучили за персонажам-першопроходців всесвіту.

Пов’язано це з тим, що Кларк Грегг зміг вирватися з сингулярності серіалів і з’явиться у фільмі в образі Агента Колсона вперше з часів першої частини фільму про Месників, де він «загинув», потім ожив і потрапив в чистилище під виглядом серіалу «Агенти Щ.И.Т.». Також у фільм повернеться актор Джимон Хонсу, відомий вам за фільмом «Вартові Галактики» як Переслідувач Корат.

korath_the_pursuer

І ще в картині з’явиться Лі Пейс, головний лиходій фільму «Вартові Галактики», він же Ронан-Обвинувачувач. І не варто забувати про Семюеля Л. Джексона, який знову втілить образ Ніка Ф’юрі.

Все це стало можливим завдяки тому, що дія фільму «Капітан Марвел» буде відбуватися в 90-х роках минулого століття. Іншими словами, тут не страшно повертати персонажів, які або загинули, або потрапили в серіальний лімб.

Читайте також: [url=https://olivec.info/novini-komiks-industrii/spoileri-filmu-mesniki-viina-neskinchennosti.html]Спойлери фільму “Месники: Війна Нескінченності”[/url].

«Капітан Марвел» за мотивами коміксів Marvel розповість історію Керол Денверс, пілота, якій за збігом обставин доведеться зіткнутися з інопланетної загрозою в ті часи, коли Месників ще не існувало. Отримавши суперсили, вона стане Капітаном Марвелом.

«Капітан Марвел» з Брі Ларсон в головній ролі увірветься в кінотеатри 8 березня 2019 року.

Схожі записи