Короткометражка про Грандмастера

thor_ragnarok_teaser_52

MARVEL опублікували жартівливий короткометражний фільм про Грандмастера, котрого грає Джефф Голдблум. Короткометражка продовжує історіє Деріла. Якщо ви не в курсі, то це вже друга короткометражка про цього персонажа. У першій історія велась від імені Тора, події відбувались одразу опісля “Громадянської Війни”. Нова короткометражка відзначається тим же гумором, тож раджу вам її переглянути. Одразу під цим абзацом.

MARVEL дуже обережно ставляться до всіх картин, котрі знімають. Адже їх події пов’язані. І, ви здивуєтесь, але ось ці жартівливі короткометражки – теж не вибиваються із кіновсесвіту. Вони, звичайно, дуже другорядні, але якщо ви запитаєте у будь якого продюсера MARVEL “що це було?”, ніхто не відповість вам, що це був просто жарт. Швидше за все, вас запитають, з чого ви взяли, що подібні речі не могли відбутись після подій фільму “Тор: Раґнарок“.

Ну і так, до слова. Обитві короткометражки були зняті режисером “Третього Тора”. Тайка Вайтіті зняв першу короткометражку як певне прев’ю (я взагалі спочатку подумав, що це дуже дивний трейлер), а нову – як “епілог”. Обидві стрічки яскравий приклад його режисерського стилю “псевдо-документалок” і певна “данина поваги” його найвідомішій картині “Що ми робимо в темряві”.

Схожі записи