Сольний фільм про Доктора Дума?

dr__doom_by_welinthon400-d3k40bu

На презентації студії FOX, котра відбулась в межах Комік-Кону 2017 у Сан-Дієго, ми отримали приголомшливу новину! FOX офіційно анонсували фільм про Доктора Дума!

Режисером картини стане Ной Хоулі, котрий вже працював над такими відомими (та дуже навіть вдалими) картинами як Легіон та Фарго. Сам же Ной Хоулі не розпів нам нічого детального, окрім того, що, власне, і назвав головного героя своєї майбутньої картини. За словами режисера, він вже приступив до створення історії персонажа.

Варто сказати дві речі.

Перша: FOX вже не вперше намагаються екранізувати героїв коміксів Фактастична Четвірка. Перша повнометражна адаптація вийшла на екрани 2005-го року під назвою «Фантастична Четвірка». І хоча фільм отримав змішані відгуки, був досить яскравим та непоганим. Фантастична Четвірка отримала сиквел, котрий виявився провальним для студії. Провальним і за відгуками, і за касовими зборами.

Останньою спробою екранізувати Фантастичну Четвірку компанією FOX був одноіменний фільм 2015 року. І фільм це став найпровальнішим зі всіх попередніх. Фани та критики оцінили фільм найнижчим балом, а фінансові втрати студії просто неймовірні.

Друге, що варто сказати: Віктор Фон Дум (справжнє ім’я лиходія, відомого як Доктор Дум) – один із досить небагатьох лиходіїв коміксів, чия історія досить самостійна, аби розповідати її без участі супергероїв. Головне – реалізація. Але отримаємо ми щось на кшталт Логана (ну гараз, це я загнув) або Людей Ікс, чи отримаємо ще одну жахливу Фантастичну Четвірку – буде видно із часом.

На останок скажу, що як би там не було, новина дуже радісна. Студії FOX вже не вперше пропонують продати персонажів Фантастичної Четвірки назад до MARVEL (бо ті добре екранізують яскравих героїв) через велику кількість провалів. Але, можливо, Доктор Дум стане тим свіжим ковтком повітря для франшизи, котрій це потрібно як нікому іншому.

Схожі записи