Ченінг Татум виконає головну роль у фільмі Гамбіт

gambit-channing-tatum

Під час одного із інтерв’ю на Комік-Кон 2017 в Сан-Дієго актор Ченінг Татум проговорився, що фільм Гамбіт досі знаходиться в розробці. Більше того, актор натянув, що фільм вже активно ним розробляється.

Ченінг Татум, власне, сказав, що постійні переноси дати зйомок зіграли хорошу роль для фільму. Аби пояснити ситуацію, поясню: після виходу фільму Люди Ікс: Початок. Росомаха фільм Гамбіт був анонсований на найближчі роки. Пізніше фільм анонсували 2014-го, обіцяючи його вихід на екрани вже в 2017 (а зараз який рік, шановне панство?). І ось – ще один анонс.

За словами Татума, з того часу багато чого змінилось (частково актор говорить про картини Логан та Дедпул), тож він радий, що фільм не вийшов із попереднім поглядом на сценарій та персонажа, адже тепер Гамбіт може отримати більше уваги та популярності в цьому «новому світі».

Ченінг Татум – актор, що прославився завдяки фільмам “Мачо і Ботан”, “Крок Вперед”, “Супер Майк”. Хоча останнім часом він починає зніматись в більш серйозних фільмах, таких як “Огидна Вісьмірка” Квентіна Тарантіно.

Гамбіт вже з’являвся у кіновсесвіті Людей Ікс. Власне, як написано вище, у фільмі про Росомаху. Тоді супергероя зіграв Тейлор Кітч. Персонаж одразу сподобався глядачам. Тож не дивно, що Ченінг татум в ролі Гамбіта викликає певне незадоволення. Над актором вже посміюються у фан-артах.

gambit_chening_tatum_fan

Схожі записи