Кіновсесвіт DC – яка ситуація?

dc_cinematic_universe_by_arkhamnatic-daf6emk

Аквамен – зараз взагалі єдний фільм DC, у котрого є чітка дата прем’єри. А, власне, 20 грудня 2018 року. Режисером картини вистуває Джеймс Ван. Взагалі Джеймс спеціалізується на жахах. Такий висновок можна зробити із його фільмографії. Джеймс Ван є тим, кого ви можете звинувачувати у виході на екрани таких франшиз як Пила та Астрал. А ще в списку його робіт є Анабель та Гасне Світло. Також Джеймс працював над сьомим Форсажем. Як би там не було, саме він є найнадійнішим режисером зі всіх, котрі зараз є в DC.

У фільму Шазам навіть була офіційна дата релізу (5 травня 2019), а Дуейна Джонсона запросили на роль головного лиходія ще до того, як взагалі стало відомо, що тепер існуватиме Кіновсесвіт DC. Сьогодні ж не затверджено навіть актора на головну роль у фільмі. Та й взагалі, ходять слухи, що Чорний Адам отримає свій, сольний фільм. А Шазам, схоже, залишиться без Чорного Адама. Зате у фільмі може бути багато Супермена.

У фільму Флеш досі великі проблеми. Мало того, що у нього немає режисера, зараз DC взагалі зняли будь які дати та анонси щодо фільму. Чи планується він взагалі? Так! Фільм називатиметься «Флешпоінт», як відома арка коміксів. Ходять слухи, що фільм «змінить реальність, перезапустить кіновсесвіт». Можливо студія вважає такий хід – рятівним кругом для кіновсесвіту DC. По ходу сюжету коміксів, Бетменом у Флешпоінті виступає батько Брюса Уейна. Уявіть собі Джефрі Діна Моргана у костюмі Бетмена!

Режисером фільму Бетмен стане Метт Рівз. Фільм, до речі, так і називатиметься «Бетмен». Без всіляких приставок. Сценарій напрацьовок Бена Аффлека був «спущений в унітаз». В його варіанті головним суперником Бетмена у фільмі мав стати Дезстроук. Зараз для Слейда Уілсона теж є місце у фільмі, але дуже другорядне. Слухи про те, що Аффлек не хоче зніматись в ролі бетмена були спростовані на Комік-Коні 2017. Він кинув пити та повернувся до роботи. А от студія WB ніби то незадоволення «непостійністю» актора, і натякає на його заміну в майбутньому. Я проти. А що ви думаєте з цього приводу?

Раніше прем’єра Бетмена планувалась на 2018, але тепер про це можна забути. Тим не менш фільм, можливо, буде в стилі Нуар. На роль головного суперника, до речі, претендує Пінгвін.

А от у Зеленого Ліхтаря справи йдуть краще, ніж можна подумати. Фільм твердо планується на 2020 рік. Просто творці вирішили не поспішати та дати фільмові більше часу на продакшен. За словами студії WB та DC, це має бути дуже епічна та важлива картина для кіновсесвіту. Говорячи їхніми словами: «це буде наймасштабніший груповий негруповий фільм».

Також плануються фільми про Готемських Сирен, Бетдівчину, Темну Лігу Справедливості та другу частину Загону Самогубців. Жоден фільм ще не в розробці. Проте Бетдівчина вже має режисера в обличчі Джоса Уідонна, того, котрий зараз заміняє Зака Снайдера на посту режисера Ліги Справедливості. А із Темною Лігою проблеми, студія Universal подала судовий позов, адже вони запатентували бренд Dark Universe (так, вони теж збираються робити свій кіновсесвіт, тільки з монстрами).

А от сольник Кіборга, котрий нам раніше анонсували… Більше не анонсують.

Схожі записи