Бетдівчина та Найтвінг у кіновсесвіті DC

bat_family_by_shamserg-d6p5ufu

Джефф Джонс (головний у кіновсесвіті DC режисер) заявив, що у всесвіті фільмів сім’я Бетмена буде великою та різноманітною, як і в коміксах.

Нагадаю, що в коміксах сім’я Бетмена – це був своєрідний збір героїв, таких як Найтвінг (або Нічне Крило), Бетдівчина, Робін, Червоний Ковпак та інші.

Джонс оголосив, що приблизна дата прем’єри фільму Бетдівчина – осінь 2019 року. Також анонсували фільм про того ж Найтвінга.

Недавно взагалі ходив слух, що Бетдівчина стане наступним фільмом після Аквамена, але слухи правдивими не виявились. Проте фільм, схоже, ближче, ніж можна було очікувати. Можливо ми навіть побачимо Бетдівчину навіть раніше, ніж фільм про, власне, Бетмена.

Режисером Бетдівчина виступить Джос Уідон. Нагадаю, що Уідон не лише заміняє Зака Снайдера на пості режисера Ліги Справедливості, але й знімав перші дві частини фільмів Месники. Тож режисера дуже цінують у студії. Саме Уідон має принести в Лігу певну атмосферу, притаманну месникам.

Костюм Бетдівчини вдягне саме Барбара Гордон, дочка комісара Гордона. За слухами, в основу сюжету ляже комікс «Вбивчий Жарт», тож у фільмі можна буде чекати Джокера, у виконанні Джареда Лето.

Схожі записи