Сенсація: Месники та Люди Ікс в одному фільмі?

xmen_and_avengers_film_olivec_marvel_fox

Не дивуйтесь жодному знакові питання, адже все й справді «під знаком питання», однак дуже цікава новина з’явилась на цьому тижні. Як виявилось, FOX розглядають варіант продажу своєї кіностудії. Власне, не всієї компанії, а власне кіностудії FOX.

Згідно слів власників компанії, вони хотіли б зосередитись на новинах та інших специфіка, котрими й займаються у FOX (і виходить в них це, чесно кажучи, так собі), а от студію, котра займається розробкою повнометражних фільмів вони вважають не достатньо прибутковою і надміру затратною. (що?)

І най вірогіднішим покупцем студії FOX зараз є хто? Як ви думаєте? Ну звичайно ж Disney, котрим вже належить також MARVEL Studios. Таким чином під їхню юрисдикцію потрапили б вже майже всі персонажі коміксів MARVEL. Тобто до всіх (окрім всесвіту Людини Павука) приєдналися б також всі мутанти всесвіту MARVEL, а разом із ними, звичайно ж, Люди Ікс та Дедпул.

Читайте також: Рецензія фільму “Тор 3: Раґнарок”.

Цікаво, що FOX володіють й іншими цікавими франшизами окрім коміксових, але ми зараз не про це. Про цю новину вже почали говорити всі, кому лиш не лінь. Телеканали США просто кричати у всі сторони почали, адже новина звучить, не багато не мало, як історична. Варто також згадати, що сам Х’ю Джекман говорив, що у нього, як у Росомахи, ще є цікава перспектива – а власне участь у фільмах про Месників. Це єдине, що було для нього цікавим і єдине, заради чого він міг би повернутись до цієї ролі.

А тепер трішки про своє. Новина дуже гучна, але я дуже сумніваюсь у такому фіналі. У будь якому випадку зараз. Фільми серії «Дедпул» обходяться вкрай дешево (за мірками супергероїки) а прибутки приносить «десятинні». Попереду нас чекають інтригуючи «Нові Мутанти» та… як би там не було, «Темний Фенікс». Невже компанія настільки хоче зосередитись на новинах, що збирається просто викинути кінематографічний бік на смітник, і аби не в «порожнину», продадуть? Також в них залишаються й інші цікаві франшизи… Не скажу, що я повністю заперечую вірогідність подібного «злиття», однак дивлюсь на ситуацію скептично. Я розумію, що Люди Ікс й близько не такі прибуткові, як Месники. Але, вибачайте, а що таке ж прибуткове як Месники? Втім Фантастичну Четвірку давно пора передати Disney та Marvel Studios.

А ви що думаєте про таку ситуацію? Наскільки насправді можливий спільний кросоверний фільм Месників та Людей Ікс?

Схожі записи