Кевін Файгі заговорив про Лігу Справедливості

marvel-president-kevin-feige-on-dc-movies

Кевін Файгі, керівник та головний продюсер Marvel Studios, нещодавно знову відповів на запитання про фільми DC. Власне, про фільм Ліга Справедливості.

Файгі сказав, що він із нетерпінням чекає на «Лігу», йому дуже цікаво, що вийшло у студії Warner Bros під режисурою Зака Снайдера та його старого друга Джоса Уідона (котрий знімав два перші фільми про Месників). Тож, за словами Кевіна Файгі, він обов’язково піде на прем’єру фільму Ліга Справедливості, аби побачити, що ж це за фільм.

Читайте також: [url=https://olivec.info/novini-komiks-industrii/zliti-foto-zi-ziomok-maibutnogo-filmu-pro-mesnikiv-oberezhno-spoileri.html]Злиті фото фільму “Месники 4” – СПОЙЛЕРИ!!![/url]

Кевін Файгі вже раніше тепло відзивався про кіновсесвіт DC, чого однозначно не очікували фанати. Між фанатами існує така собі «війна» між DC та MARVEL. Звичайно ж, вона існує лише для фанатів, схоже не лише часто співпрацюють між собою самі творці коміксів цих компаній, але й між кіно всесвітами ніяких сварок немає, всі між собою «дружать» та ставляться із належною повагою.

Схожі записи