Черепашки Ніндзя отримують новий мультсеріал

tmnt-coverspread

Дуже цікава новина для всіх фанатів Черепашок Ніндзя. Ну і можливо хтось любить про них комікси. На осінь 2018 року запланований старт нового серіалу про братів черепашок. Серіал отримав назву «Rice of the Teenage Mutants Ninja Turtles». Назву можна перекласти як «Відродження Черепашок Ніндзя» абощо… Ну і не забудьте додати «Мутантів Підлітків», якщо це для вас важливо.

Що цікаво, в новому серіалі Ейпріл О’Ніл буде афро-американкою. Не те що б дуже щось нове, адже в оригінальних коміксах (тих, що були на початку історії черепашок) Ейпріл саме була афро-американкою, але надалі все змінилось і у всіх майбутніх інтерпретаціях, від класичної журналістки до підлітка в останньому мультсеріалі, вона була білою дівчиною із ірландським корінням.

Читайте також: Рецензія на фільм “Тор 3: Раґнарок”.

Що ще цікавіше, в новому телесеріалі Рафаель виступатиме лідером команди. Автори намагаються внести нове бачення у франшизу, як це робили абсолютно всі попередні творці мультсеріалів (без винятків, тут можна й посперечатись). Думаю, всі в курсі, що у всіх інших інтерпритаціях лідером команди Черепашок Ніндзя виступає Леонардо.

Команда на озвучу серіалу вже підібрана. Однак ми досі не знаємо, як він виглядатиме візуально. В цьому плані нас тримають у невідані, окрім того факту, що серіал буде стилізований під «2D».

Нагадаю, Черепашки Ніндзя вперше з’явились на сторінках одноіменного коміксу видавництва Mirage Studios у 1984 році під авторством Кевіна Істмена та Пітера Лерда. В першу чергу нові герої копіювали та пародіювали популярні тоді комікси, наприклад Шибайголову, Нових Мутантів, Роніна та інших. Особливо автори відмічали Шибайголову. Після цього герої отримали багато інтерпретацій в мультсеріалах та на великих екранах, за що й полюбились глядачам всіх вікових категорій по всьому світові.

Схожі записи