Прем’єра фільму “Гамбіт” відбудеться в 2019 році

gambit-movie-release-date-february-2019-x-men

А фільм «Гамбіт» все ще знаходиться в продакшені! Мається на увазі, ніхто про нього не забув і фільм досі розробляється. Навіть став відомий бюджет фільму. Так, бюджет для фільму вже затвердили, отже сольний фільм мутанта-злодія все ж нам варто чекати.

Згідно даних різноманітних ресурсів, бюджет фільму «Гамбіт» складатиме 150 мільйонів доларів! І це після того, як Disney купили студію FOX. Не відомо, чи такий бюджет планувався для картин раніше, чи це самі Disney вирішили «грошенят підкинути» (а їх студія економить менше, ніж попередня), але це неабияк вражає. Чому? Ну, хоча б тому, що бюджет фільму «Диво-Жінка» був меншим (хоча й не набагато) – 149 мільйонів доларів.

ВСІ Супергеройські фільми 2018 року.

До порівняння, бюджет фільму «Доктор Стрендж» склав 165 мільйонів доларів, фільм «Людина Мураха» коштував 130 мільйонів доларів, перші «Вартові Галактики» отримали кошторис 170 мільйонів доларів. Найчіткіше порівняння буде із фільмом «Тор» (перша частина). Адже саме у цього фільму був бюджет 150 мільйонів доларів. Готові до такого розмаху?

Нагадаю, фільм «Гамбіт» анонсований до виходу на широкі екрани в 2019 році. Головна роль, схоже, закріпилась, за Ченінгом Татумом.

Схожі записи