Дезстроук більше не з’явиться в серіалі «Стріла»

deathstroke-header

Ману Беннет тільки недавно повернувся в серіал «Стріла» в 5 сезоні, і ось Марк Гугенхейм оголосив про те, що його персонаж, Дезстроук, знову недоступний для серіального всесвіту телеканалу CW.

«DC раніше вже говорили нам «Ви не можете використовувати Дезстроука», але потім це змінилося, і ми змогли повернути Слейда Вілсона в серіал. А тепер ми знову почули «Ви не можете».

Причиною раптової заборони на використання персонажа від DC можуть служити плани на використання персонажа у фільмах кіновсесвіту DC. Дезстроук нещодавно з’явився в сцені після титрів фільму «Ліга Справедливості» у виконанні Джо Манганьелло.

ВСІ Супергеройські фільми 2018 року.

Персонаж Слейд Вілсон відігравав велику роль в першому і другому сезоні серіалу «Стріла», потім він на тривалий час зник, і знову повернувся в кінці 5 сезону. Тепер же персонаж знову зникне з серіалу, і невідомо, коли він повернеться. І чи повернеться взагалі.

f3x2nuy

Це вже не перший раз, коли верхівка DC забороняє CW використовувати певних персонажів в своїх серіалах. Раніше, таку ж роль розділив Дедшот через те, що студія Warner Bros знімала “Загін Самогубців“, де Флойда Лоутона (Дедшод) зіграв Уілл Смітт. Тепер, схоже, таку ж долю розділий і Дезстроук.

Схожі записи