Дезстроук більше не з'явиться в серіалі «Стріла»

24 грудня 2017
deathstroke-header.jpg (83.99 Kb)

Ману Беннет тільки недавно повернувся в серіал «Стріла» в 5 сезоні, і ось Марк Гугенхейм оголосив про те, що його персонаж, Дезстроук, знову недоступний для серіального всесвіту телеканалу CW.

Цитата:
«DC раніше вже говорили нам «Ви не можете використовувати Дезстроука», але потім це змінилося, і ми змогли повернути Слейда Вілсона в серіал. А тепер ми знову почули «Ви не можете».

Причиною раптової заборони на використання персонажа від DC можуть служити плани на використання персонажа у фільмах кіновсесвіту DC. Дезстроук нещодавно з'явився в сцені після титрів фільму «Ліга Справедливості» у виконанні Джо Манганьелло.

ВСІ Супергеройські фільми 2018 року.

Персонаж Слейд Вілсон відігравав велику роль в першому і другому сезоні серіалу «Стріла», потім він на тривалий час зник, і знову повернувся в кінці 5 сезону. Тепер же персонаж знову зникне з серіалу, і невідомо, коли він повернеться. І чи повернеться взагалі.

f3x2nuy.jpg (97.36 Kb)

Це вже не перший раз, коли верхівка DC забороняє CW використовувати певних персонажів в своїх серіалах. Раніше, таку ж роль розділив Дедшот через те, що студія Warner Bros знімала "Загін Самогубців", де Флойда Лоутона (Дедшод) зіграв Уілл Смітт. Тепер, схоже, таку ж долю розділий і Дезстроук.

Автор: Сергій Мельник
Цікаве відео на нашому каналі: