Оновлений розклад фільмів кіновсесвіту DC

landscape-1493392439-dc-wonder-woman-harley-quinn-superman-aquaman

На нещодавньому Комік-Коні, що проходив в Сан-Пауло, DC презентували оновлений розклад своїх майбутніх фільмів, котрі входитимуть в кіновсесвіт DC. Розкладом це, звичайно, назвати можна лише з великою натяжкою, адже ніяких дат названо не було, хоча нам відомі приблизні дати трьох фільмів представлених у списку.

Раніше кіностудія Warner Bros спільно із DC вже представляла подібний список своїх майбутніх фільмів, але той розклад швидко «загнувся», що не дивно. Нагадаю, що за попереднім списком фільм «Бетмен» мав вийти на широкі екрани вже в 2018 році. На той же рік планувався «Флешпоінт», сольний фільм Флеша. Оновлений список виглядає наступним чином:

Читайте також: [url=https://olivec.info/filmi/mi-prosto-shtovhaemo-lyudei-ta-tikaemo-recenziya-filmu-liga-spravedlivosti.html]Ми просто штовхаємо людей та тікаємо – рецензія фільму “Ліга Справедливості”[/url].

  • Аквамен
  • Шазам
  • Загін Самогубців 2
  • Бетмен
  • Темна Ліга Справедливості
  • Бетгьорл
  • Корпус Зелених Ліхтарів
  • Флеш/Флешпоінт
  • Диво-Жінка 2

Згідно слів представників студії, фільми виходитимуть приблизно у такому порядку. Як я написав вище, приблизні дати трьох фільмів вже відомі. Це Аквамен, котрий вийде в прокат 21 грудня 2018 року (до речі, від дати публікації статті – це рівно рік), Шазам, дата релізу котрого намічена на 21 квітня 2019 року, та сиквел «Диво Жінки», прем’єра котрого запланована на травень 2019 року.

З вищесказаного можна зробити висновок, що все ж «розклад» далеко не чіткий, бо тоді або фільм «Диво Жінка 2» буде перенесений на більш пізню дату, або інші підтягнуть за релізом ближче, наприклад, до 2018 року. Що насправді, не так вже й фантастично. Нагадаю, що сценарій до фільму «Загін Самогубців» був написаний всього за 6 тижнів, а на розробку фільму було витрачено всього 3 місяці (що смішно). Тож, враховуючи що одразу після фільму «Шазам» стоїть саме сиквел «загону Самогубців», можна припустити, що фільм все ж спробують підготувати на 2018 рік в такі ж зтислі часові обмеження, як і оригінал.

fb-jldark-1-2-476f0

У списку також, як бачите, фігурують фільми “Темна Ліга Справедливості” (про «магічних супергероїв, таких як Джон Константин) та “Флешпоінт“, в котрих досі немає режисера. А от сольного фільму «Найтвінг», в котрого, до речі, режисер вже є, у списку анонсовано не було.

Схожі записи