Всі Мисливці на Привидів з’являться в комікс-кросовері

ghostbusters-crossing-over-2

Головне джерело читацької цікавості до коміксів про Мисливців за привидами – кросовери. І тепер настала черга найбільш очевидного кросовера: Всі Мисливці за привидами зустрінуться на сторінках сюжету «Ghostbusters: Crossing Over».

ghostbusters-crossing-over-1

Сюжет починається з того, що перша команда Мисливців втрачає контроль над порталом в інші виміри. Щоб впоратися з проблемою, їм буде потрібна допомога ВСІХ Мисливців за привидами. Сценарист коміксу Ерік Бернем обіцяє, що цей сюжет потішить всіх: любителів Оригінальних Мисливців, любителів Екстремальних Мисливців і любителів мисливиць за привидами з фільму 2016 року (такі ж теж мають бути, чи не так?). Інакше кажучи, точно підтверджено появу цих трьох команд, але можуть з’явитися й інші персонажі, які існували у франшизі з моменту її створення.

Читайте також: [url=https://olivec.info/novini-komiks-industrii/spoileri-filmu-mesniki-viina-neskinchennosti.html]Спойлери фільму “Месники: Війна Нескінченності”[/url].

Малюнком займуться Ден Шонінг та Антоніо Дельгадо. Міні-серія коміксів з 8 випусків «Ghostbusters: Crossing Over» стартує в березні 2018 року.

Схожі записи