Фантастична Четвірка та Люди Ікс у кіновсесвіті MARVEL

f4_avengers_x-men_deadpool_olivec

Виконавчий директор Disney дав «зелене світло» кіностудії MARVEL та Кевіну Файгі особисто на включення Фантастичної Четвірки та Людей Ікс в кіновсесвіт MARVEL. Disney стверджують, що вони бажають розширення кіновсесвіту, тож дають повну креативну волю Кевінові Файгі (як головному продюсерові MARVEL Studios) та його команді на розвиток цієї ідеї.

Читайте також: [url=https://olivec.info/novini-komiks-industrii/disney-kupili-studiyu-fox-oficiina-informaciya.html]Disney офіційно купили студію FOX! Деталі із офіційних джерел![/url]

Разом із цією заявою також прозвучало, що майбутнім фільмам про Дедпула «бути». Disney бачать можливість зйомки фільмів із рейтингом «R» (18+) під знаменем своєї студії. Але із двома важливими умовами: студія старанно слідкуватиме за дотримання відвідування подібних фільмів глядачами дозволеного віку, а також студія чітко даватиме глядачеві уявлення про те, що вони побачать на великому екрані. Тобто «незрозумілих» трейлерів та тизерів, на кшталт останніх, що ми бачили, більше не буде, нас чекають ролики більш офіційного змісту.

Опісля цих заяв також відізвався Майкл Чикіс, виконавесь ролі Бена Гріма (Створіння) у фільмах «Фантастична Четвірка» та «Фантастична Четвірка: Вторгнення Срібного Серфера» в 2005 та 2007 років відповідно. Актор заявив, що готовий повернутись до ролі кам’яного героя та поповнити акторський склад майбутнього фільму, якщо такий буде.

Схожі записи