Новий Гоблін в коміксах про Людину-Павука

red-goblin

Зелений Гоблін – головний суперник Людини-Павука. Ну, як мінімум, один із найголовніших. Для прикладу справедливо буде сказати, що Зелений Гоблін – це особистий Джокер Пітера Паркера. Але, вже майже традиційно, аби читач не втомлювався від персонажа котрий не розвивається, Нормана Озборна не тримали на одному місці, а просували як персонажа в інших сюжетах, в той час як Людину-Павука чекали не менш небезпечні суперники подібного типажу. Наприклад Хобгоблін.

Тепер же Marvel випустили тизер нового великого сюжету в коміксах про Людину-Павука, основного онгоінга «The Amazing Spider-Man». Тизер можете переглянути нижче, одразу після цього абзацу.

Сюжет називатиметься «Go Down Swinging», в ньому Людина-Павук знову зіткнеться з Зеленим Гобліном. Ролик показує основні ключові моменти історії Людини-Павука і Зеленого Гобліна, а також обіцяє нові проблеми для героя. А підкріплюється це анонсом нового Гобліна. У цьому сюжеті з’явиться абсолютно новий лиходій – Червоний Гоблін. Хто або що це таке – дізнаємося в сюжеті.

Сюжет «Go Down Swinging» сценариста Дена Слотта і художника Стівена Іммонена почнеться в березні 2018 року.

Схожі записи