Новий сюжет про Камені Нескінченності від Marvel

infinitycountdownevent2018

Marvel мають цікаву звичку піднімати ажіотаж навколо майбутнього свого фільму шляхом випуску якогось вкрай цікавого концептуально коміксу. Так нас нагодували коміксом «Громадянська Війна ІІ» перед виходом фільму «Капітан Америка: Громадянська Війна» (або «Перший Месник: Протистояння», але мені не подобається такий переклад) та приквелом до фільму «Людина Мураха». Тож MARVEL ніяк не можуть пропустити хоча б найменшу можливість «обсмоктати» вихід фільму «Месники: Війна Нескінченності» якимось коміксом по темі. В честь цього зустрічайте сюжет «Infinity Countdown», міні-серію коміксів, яка відкриє шлях для чогось більшого (так, MARVEL знову обіцяють нам глобальні події в коміксах):

infinity_countdown_olivec_1

Ця лімітована серія коміксів розповість, де зараз знаходяться Камені Нескінченності, і як саме за ними відкриється нове полювання. Наприклад, один з Каменів знаходиться у воскреслого Росомахи. Але це не найважливіше, адже десь ще з’явиться зброя, якій не було рівних у всьому Всесвіті.

ВСІ Супергеройські фільми 2018 року.

Прологом до коміксу стане ваншот «Infinity Countdown: Prime»:

infinity_countdown_olivec_2

Сценаристом серії стане Джеррі Дагган, а художником – Майк Деодато.

«Infinity Countdown» почнеться в березні наступного року, а ваншот «Infinity Countdown: Prime» вийде в лютому 2018 року.

Схожі записи