Людина Мураха та Оса – свіжі новини

comic_con_2017_antman_and_the_wasp

Під голосні крики «Ми Любимо MARVEL» на подіум Комік-Кону 2017 у Сан Дієго вийшли актори Пол Радд та Майкл Пенья. Власне, це практично головні обличчя фільму Людина Мураха. І ці двоє повідомили нам багато цікавих новин про сиквел, наступний фільм MARVELЛюдина Мураха та Оса!

Одна із найгучніших новин від Пола та Майкла стало те, що акторський склад фільму поповнився аж двома іконами фільмів DC. Мішель Пфайффер, котра виконувала роль Жінки Кішки в другій частині Бетмена Тіма Бьортона, зіграє Джанет Ван Дайн – першу Осу, котра допомагала Хенкові Пімові, котрого грає Майкл Дуґлас. Другий актор – Лоуренс Фішборн. Гаразд, тут я перебільшив, його роль в DC була невеликою (головний редактор в газеті, де працює Супермен), але всі ми добре його пам’ятаємо за такими масштабними проектами, як Матриця. У сиквелі Людини Мурахи він зіграє Голіафа – чорношкірого героя, здатного збільшувати свої розміри.

Взагалі, оглядаючись ще й на Майкла Кітона, складається враження, що MARVEL намагаються морально задавити DC, перебираючи їхніх колишніх акторів. Проте ж і DC до себе Уільяма Дефо переманили, так? Ну гаразд, менше з тим.

Особисто мене дуже потішила наявність серед акторського складу Уолтера Гоґґінса. Хто знайомий із актором, думаю, теж раді, хто не знайомий – немає сенсу розповідати, індустрію коміксів він не дуже зачіпав. Проїхали.

Зйомки фільму вже ідуть повним ходом. Тож фільм варто чекати вже дуже і дуже скоро. За словами MARVEL, до речі, вони планують випускати по 3 фільми щороку.

Схожі записи