5 ігор MARVEL, котрі ви не захочете пропустити

5_games_marvel_sdcc_2017

Місто Сан-Дієго отримало величезну честь приймати на своїх просторах найважливішу подію для всіх фанатів коміксів – Комік-Кон 2017. І ми вже отримали новий трейлер фільму Тор 3: Рагнарок, офіційний трейлер фільму Ліга Справедливості, величезну кількість трейлерів та тизерів майбутніх серіалів, футажі, багато зустрічей із улюбленими акторами, що виконують ролі улюблених героїв із улюблених компаній, а також новини про мабйтні ігри за мотивами коміксів.

Відтак ми вже писали про сиквели ігор Вовк Серед Нас, від Vertigo, та Бетмен, від DC. А що нам представили MARVEL? Ви не повірите, але цілих 5 неймовірних ігор!

Розбір та огляд геймплею краще подивитись у відео нижче, ніж щось пояснювати. Навіть для тих, хто абсолютно не розуміє англійської буде цікаво поглянути, власне, на геймплей.

У відео представлені наступні ігри:

  • Marvel’s Spider-Man для платформ PS4
  • MARVEL Powers United VR – віртуальна гра для Окулус Ріфт
  • Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series – гра-серіал (котрими й займається студія Telltale, вони ж розробляли дві гри, про котрі ми писали вище) про Вартових Галактики
  • LEGO Marvel’s Super Heroes 2 – продовження гри про супергероїв MARVEL в LEGO світі
  • Marvel vs. Capcom: Infinite – фартинг із персонажами Capcom та MARVEL

Найгучнішою, напевне, стала гра Marvel VS Capcom, хоча найбільше вразила MARVEL Povers United, котра грається у режимі віртуальної реальності. І, хоча, мені не світить найближчим часом її зіграти, я дуже радий, що в компанії таким займаються, приємно подивитись на те, як виглядатиме гра.

Схожі записи