DC Unchained – майбутня епічна гра від DC

dc_unchauned_olivec

Корейська компанія 4:33 Creative Lab анонсувала нову мобільну гру про супергеройський всесвіт DC, котра отримала назву DC Unchained. Більш того, було оголошено, що гра вийде також в Європі і Північній Америці при співпраці з Warner Bros.

В DC Unchained гравцям будуть доступні Супермен, Бетмен, Кіборг, Зелений Ліхтар, Диво Жінка, Флеш, Лекс Лютор, Харлі Квін, Джокер і ще більше 30 супергероїв та лиходіїв. Події розгортаються в різних всесвітах та на різноманітних локаціях, включаючи Метрополіс та Готем-Сіті (рідні міста Супермена та Бетмена). Гравцям стануть доступними безліч різних режимів, включаючи сюжет, кооператив та PvP режим (тобто можна буде грати в мережі із іншими гравцями).

Гру планується випустити в четвертому кварталі цього року на iOS та Android. Нижче ви можете подивитися перший трейлер, присвячений анонсу DC Unchained.

Судячи із ролику, можливо сюжет гри буде пов’язаний із фільмом, адже ми чітко бачимо Парадемонів Дарксайда. Також, здається, грати можна буде окремо за супергероїв, та окремо за лиходіїв.

Варто зазначити, що гра за побудовою дуже нагадує Marvel Future Fight, котра дуже вдало домінує на цьому ринку вже два роки. DC намагались конкурувати із MARVEL створивши DC Legends, але через ряд причин гра не стала дуже успішною.

Схожі записи