Перший погляд на головних героїв фільму Дедпул 2

deadpool-2-cable-domino_0

Як ми вже знаємо, у фільмі Дедпул 2 будуть присутні два нових персонажі, котрі гратимуть важливу роль, і котрі ще не з’являлись у будь якому із кіно всесвітів MARVEL. Цими персонажами стануть Доміно та Кабель (або Кейбл, тут вже вирішуйте, що вам приємніше чути).

Кабеля зіграє Джош Броулін. Він же гратиме Титана Таноса у фільмі Месники 3: Війна Безкінечності. Як виглядає Кейбл (для тих хто не в курсі) в коміксах, та як виглядатиме у фільмі – можете поглянути нижче. На мою думку, Броулін чудово впишеться в роль свого персонажа, а візуально все виглядає дуже круто.

cable_1

Верхня картинка взагалі показує схожість між артами. А просто поглянути можна й на нижню.

ihjhr0mybzeidnkqy1il

Кабель, або Натан Саммерс, син Циклопа та Мадлен Праєр, володіє Телепатичними та Телекінетичними здібностями. Саме він виступає лідером Нових Мутантів у коміксах. Можна чекати його в цій ролі у майбутньому фільмі FOX під назвою Сила Ікс.

У ролі Доміно виступить Зазі Бітц. Саме її візуальний вигляд нам заспойлерили першим. Можете поглянути нижче. Варто зазначити, що для першого фільму Дедпул нам презентували дуже схоже фото із самим Уейдом Уілсоном (Дедпулом), котрий на тому ж фоні лежав на хутрі ведмедя. Доміно ж лежить на «хутрі» Дедпула.

deadpool-2-domino-zazie-beetz

Доміно, або Ніна Турман, вперше з’явилась саме на сторінках коміксу Сила Ікс. Її здібність – вплив на «поле вірогідностей». Тобто вона може, грубо кажучи, приносити собі вдачу та невдачу ворогам. До прикладу, їй же дуже пощастить, якщо всі кулі численних кулеметів так в неї й не поцілять, так? Такий підхід, можливо, принесе нам багато кумедних моментів у фільмі, і стане джерелом насмішок над кінематографічними кліше.

cable-domino-deadpool-2

Схожі записи