Липневі Новини та чутки DC

dc_gossips_lypenj

Представляємо вам підбірку чуток та новин про фільми, екранізацій коміксів DC за липень. Пам’ятайте, кожен слух має свої корені, але жодному не варто вірити беззастережно. Проте публікуємо й офіційні новини, підверджені студіями або безпосередніми учасника зйомок. Поїхали, і почнемо від серіалів, та перейдемо до фільмів. Поїхали!

Стівен Амелл підвердив, що в шостому сезоні серіалу «Стріла» повернеться Дезстроук (Слейд Уілсон), відомий нам ще з перших сезонів. Інформація офіційна. Але чи стане Дезстроук антигероєм, чи буде лиходієм – невідомо. Зберігається інтрига.

arrow_tv_review__deathstroke

У червні пройшли чутки, що у фільмі Ліга Справедливості з’явиться Барбара Гордон (Бет-Дівчина), проте це дуже навряд, адже не затверджено навіть акторку на цю роль. Цей слух можна відмести, проте не написати про нього не можна. Також говорилось про те, що у фільмі може з’явитись Супер-Дівчина (Кара Зор-Ел, кузина Супермена) кіновсесвіту DC. Цей слух ще ніхто не заперечив (на відміну від слуху про Бет-Дівчину), окрім Роберто Гонзалеса, репортера, котрий сказав, що це дурня. Але все може бути. Можливо, варто чекати камео?

На студії WB з’явилась чутка, що для Загону Самогубців 2, як суперника, готують Опудало, Бейна або Максвел Лорда. Цей слух, поки що, не заперечили. Але, враховуючи якість першого фільму, я вже й не знаю, чи добре це.

А тепер офіційно. Warner Brothers планують випускати по 3-4 фільми за мотивами коміксів DC щороку. І так кожного року! Це дуже дивна заява, враховуючи, що у фільму «Флеш» вже давно немає режисера (котрого вже цілий рік намагаються підібрати), а про продакшен Бетмена ми вже давно нічого не чули про продукцію сольного фільму Бетмена (котрий мав би стати один із ведучих фільмів кіновсесвіту ДіСі). Проте, якщо це правда, новина дуже приємна для кожного фаната!

jason-momoa-comic-con-2016-justice-league-trailer

А ще DC Comics «привезуть» на майбутній КомікКон Лігу Справедливості та перший офіційний трейлер Аквамена – чекаємо із нетерпінням! Також пройшла чутка, що у трейлері Джейсон Момоа у ролі Аквамена викликатиме тризубцем велетенську хвилю (якщо так, це говорить нам про те, що у фільмі Аквамен керуватиме водою), але це ще не офіційно, тож чекаємо на трейлер.

Схожі записи