Новини MARVEL Comics за Липень

marvel_news

Композитор Крістофф Бек, котрий написав музику до Людини Мурахи повертається для сиквелу. Режисер фільму, Пейтон Рід, підтвердив, що композитор приступає до роботи на фільмом Людина Мураха та Оса.

Нелюди (якщо можна так перекласти) схоже не дуже цікавлять глядачів. Попри те, що серіал позиціонували як щось величне, та навіть демонструватимуть перші епізоди в кінотеатрах IMAX, творців серіалу та канал AMC глядачі звинуватили за «безпечний шлях», зокрема через те, що трейлер виглядає надто дешево. За опитуваннями, серіал не викликає особливого зацікавлення у глядачів.

Кевін Файгі розповів, що Війна Бескінечності стане останньою пригодою багатьох Месників та й взагалі персонажів кіновсесвіту. Ми ще не знаємо, хто саме вмре, але Файгі сказав, що не всім вдасться вижити. Я б поставив на Залізну Людину, з оглядом на те, які тепер гонорари запрошує Роберт Дауні Молодший, та на Капітана Америку, враховуючи, що Кріс Еванс вже говорив як надихнувся прикладом Логана, та хоче красиво завершити свою історію у кіновсесвіті Марвел. Новим Капітаном, до речі, може стати як Зимовий Солдат, так і Сокіл, як це було в коміксах.

tom-hardy-venom

Том Холанд, котрий зараз грає Людину Павука у кіновсесвіті MARVEL від Disney позитивно відгукнувся про вибір актора на роль Венома у фільмі Sony. Актором цим, до речі, став Том Харді, що раніше грав Бейна у трилогії Крістофера Нолана про Темного Лицаря. А Sony заявили, якщо фільм про Венома матиме успіх, то нас чекають також сольні фільми про Містеріо та Крейвена Мисливця.

spider-man-kraven-mysterio

А тим часом ми дізнались, що контракт Майкла Кітона підписаний всього на один фільм. Тож можна припустити, що Стерв’ятник стане прохідним суперзлочинцем у всесвіті МАРВЕЛ, а Дісней, як ми знаємо, любить зливати лиходіїв у своїх фільмах. Сподіваємось, причина короткого контракту полягає в тому, що враховуючи контракт із СОНІ, за котрим права на екранізації Людини Павука тимчасові і часткові, важко планувати щось більше, бо сходивши на фільм стає зрозуміло, що простір для Стерв’ятника у майбутніх фільмах є.

michael_keaton_vulture_1

Сценаристи фільму «Людина Павук: Повернення Додому» отримали всього три дні на затвердження їхнього сценарію, а це дуже мало. Проте фільм вже пройшовся кінотеатрами, тож ми знаємо, що все пройшло вдало. А тим часом Кевін Файгі розповів про подальшу доль героїні фільму Мішель. Режисер кіновсесвіту MARVEL говорить, що MJ (як її називають друзі, тож можна зробити висновок, що це Мері Джейн) не зациклена на Пітері, проте вона досить розумна та кмітлива, тож можливо вона дізнається ім’я Людини Павука вже в наступному фільмі, і зробить це самостійно.

Джеймс Ганн, режисер Вартових Галактики, підтвердив, що у костюмах Вартових є спеціальні перекладачі мови, адже різні раси всесвіту розмовляють різними мовами. Тож буде цікаво подивитись на те, як Вартові спілкуватимуться із Месниками у майбутній Війні Безкінечності.

stan_and_joan_lee

А тепер трішки сумних новин. Дружина Стена Лі, Джоан Лі, померла у віці 93-х років. Разом пара була 69 років. Це перша і єдина дружина Стена. Якось в інтерв’ю в Стена питали, в чому секрет таких тривалих та міцних стосунків, на що Стен відповів: «потрібно знайти правильну дівчину». Не відомо, чи з’явиться Стен Лі на КомікКоні після такої важкої події, співчуваємо йому та бажаємо швидко впоратись із горем.

Схожі записи