Касові збори: Війна Нескінченності, Дедпул 2, Хан Соло

mgid_ao_image_mtv

В принципі, можна вже підбивати певні підсумки відносно касових зборів двох останніх масштабних кінокоміксів, а також можна вже робити важливу ремарочку відносно чергового фільму у всесвіті «Зоряних Воєн». Почнемо.

Месники: Війна Нескінченності – 1,969,923,792 мільярдів доларів.

avengers-infinity-war-wallpaper-483849028

Касові збори третього фільму про Месників із промовистою назвою «Війна Нескінченності» перевершили всі можливі очікування. Стрічка зовсім трохи не дотягнула до двох мільярдів. Взагалі, слідкувати за цим було приблизно настільки ж цікаво, як за спортивними перегонами. Два мільярди – то була фінішна стрічка. І останній нулик тут можна вважати чисто номінальним. Цифри говорять самі за себе.

Дедпул 2 – 613,159,290 мільйонів доларів.

b4b122f1-ced4-4caf-a5e1-67f9071be32e-deadpool-2-cable

Другий Дедпул зараз знаходиться в тому стані, в якому «Війна Нескінченності» добирала свою останню сотню мільйонів. Тобто основний прокат давно завершений, але фільм ще де-не-де показують. Втім на основні збори це вже суттєво не вплине. Що можна сказати з цього приводу? Фільм повністю відбився у прокаті (рази в три, з урахуванням відсотка, котрий забирають самі кінотеатри), втім успіх першої частини повторено не було. Хоча бюджет стрічки було практично подвоєно, касові збори сиквелу виявились меншими на 170 мільйонів (на даний момент). Що цікаво, це максимально точна цифра, справді 170 мільйонів різниці. Який можна зробити з цього висновок? Можливо того шаленого успіху оригінал досягнув за рахунок шок-ефекту, цього разу фанати вже знали чого очікувати від фільму чи його реклами. Втім провалом це назвати аж ніяк не вдасться, фільм успішний, просто нічого, що б виходило за рамки звичайного визначення «успішний фільм».

Соло. Зоряні Війни. Історія. – 273,883,405 мільйонів доларів.

solo_-a-star-wars-story-wallpapers-29901-3412489

Прокат сольного фільму про Хана Соло уже перейшов відмітку 2 тижні, а це означає, що основні збори вже позаду. Звичайно, у нього ще буде час зібрати якусь суму, наприклад, добити 300 мільйонів касових зборів, втім ситуації не вже не змінить. А яка ситуація? У фінансовому плані – це провал. Офіційних даних щодо бюджету немає, але різні джерела завжди вказують суму близько 250 мільйонів (в тому числі за даними Forbes), тож будемо вважати її близькою до реальності. Фільм не відбивається в прокаті. Збори не просто нижчі, ніж очікувалось, як це було у перший уік-енд. Цього разу неозброєним оком видно повне фіаско. Навіть якщо фільм збере 350 мільйонів при вартості (нехай) 200 мілйьонів – він просто не відіб’ється у прокаті. Втім ці речі (нижча вартість та збільшення зборів) теж маловірогідні, адже збори останнім часом системно знижувались (-42%, -69%). Висновки писати тут буде зайвим, вже піднімали цю тему, решту додумуйте самі. До речі, як вам фільм?

Схожі записи