Джокер Джареда Лето отримає сольний фільм

jared-leto-joker-smiling-hand

Цікаву інформацію публікує портал Variety (до котрого останнім часом почали дуже багато посилатись). Власне повідомляється, що Warner Bros згадали про наявність в своїх активах Джареда Лето, котрий вже другий рік припадає пилом на полиці. І тому студія вирішила розробляти сольний фільм про його Джокера.

Власне, нам вже обіцяли сольний фільм Джокера із Мартіном Скорсезе в ролі режисера, обіцяли парний фільм Джокера та Харлі Квін, ну і тепер це. Якщо, звичайно, не зачіпати ще й чутки про фільми із Харлі, в котрих міг би з’явитись Джокер в тій чи іншій якості.

Як би там не було, Warner Bros ніякої ясності в розуміння їхніх розкладів не вносять. Раніше нам публікували «оновлений розклад фільмів DC», в котрому був Флеш (і котрого на той термін вже, вочевидь, не буде), а до того був розклад із Бетменом (прем’єра котрого, по суті, вже мала б відбутись весною). Тож й інформацію про сольний фільм Джокера із Джаредом Лето теж можна сприймати скептично.

За інформацією джерела, сольний фільм Джокера мав би запустити серію «злочинних» кінокоміксів DC від Ворнерів. Власне, початком тієї «серії» мав би вважатись фільм «Загін Самогубців». Оскароносний, до речі, якщо ви не забули.

Можна лише сподіватись, що офіційні представники в найближчий час внесуть трохи ясності в свої плани на кіновсесвіт DC. Хоча останнім своїм «офіційним розкладом» багато ясності вони не внесли. А я поки залишу це тут.

joker1-616117

Схожі записи