Дата запуску стримінг-сервісу DC Universe

screen_shot_2018_05_02_at_4_14_57_pm_0

Під час недавнього інтерв’ю в ефірі подкасту «James Bonding» ком’юніті-менеджер DC Entertainment Дені Сноу розповів фанатам, що запуск стрімінгового сервісу DC Universe, який повинен почати свою роботу в 2018-му році, запланований на «кінець серпня».

Крім того, за словами Сноу, одними серіалами сервіс не обмежиться. Платформа повинна стати так званим «місцем для всього, що пов’язано з DC». Напевне, мається на увазі можливість використовувати сервіс для перегляду фільмів, пов’язаних з всесвітом DC, вже існуючих серіалів, як звичайних, так і анімаційних, і, що особливо цікаво, читання коміксів. Сноу виявився не готовий поділитися більш точною інформацією про те, які саме комікси і серіали можна буде знайти на сервісі, але навіть сама можливість вже викликає цікавість.

Ніякої нової інформації щодо готових для сервісу серіалів Сноу теж не поділився, проте в мережу витекло фото зі знімального майданчика серіалу «Титани», на якому можна побачити логотип шоу і, увага, бет-сигнал.

prnj5ay

Отже, сервіс планує почати свою роботу в серпні цього року, і на ньому з’являться такі проекти як «Харлі Квінн», «Болотяна Тварюка», «Дум Патруль», новий сезон «Юної Справедливості» і, звичайно, «Титани».

Схожі записи