Disney таки купили студію FOX?

wolverine-in-the-avengers-wolverine-in-the-avengers-can-it-really-happen-jpeg-199770

З самого початку скажу, що це лише чутки, офіційної інформації та заяв немає, але все дуже скидається на те, що студія Disney викупили кіностудію FOX. А отже MARVEL Studios повертають собі права на Фантастичну Четвірку та Людей Ікс. Разом із ними повертаються додому такі персонажі як Дедпул та Росомаха.

За чутками, купівля кіностудії обійшлась Діснеївцям в 60 мільярдів доларів! А це величезна сума! Втім студія вирішила, що витрати варті того, адже супергероїські франшизи зараз гребуть гроші лопатою, і відбиття такої суми – лише питання часу.

Чи перейде актоський склад Людей Ікс до MARVEL – не відомо. Але я б припустив, що франшизу перезапускатимуть… Що не погано. Лише Дедпул, швидше за все, залишиться “недотрканим”, адже в принципі не прив’язаний до подій всесвіту Людей Ікс.

Нагадаю, офіційно ще ніхто нічого не заявляв. Втім такі рішення не приймаються «з гарячої голови», а 60 мільярдів на дорозі не валяються. Тож, швидше за все, все ж нас чекають всі ці персонажі в одному кіновсесвіті. Ура браття! Сталось!

UPD: Шановне панство, є офіційне підтвердження купівлі. Детальніше за ЦИМ посиланням.

Схожі записи