Disney купили студію FOX! Офіційна інформація!

thumb_foxdisney_21

В це мало хто вірив, але Disney таки офіційно купив кіностудію FOX. Про це вчорашнім вечором (14 грудня 2017 року) повідомили BBC News та the Verge. Зокрема Disney офіційно оприлюднили певні деталі офіційного договору між студіями. Від так тепер нам відомо, що купівля студії FOX обійшлась Діснеївцям в 52,4 мільярди доларів, а не приблизні 60, як повідомлялось в чутках від інсайдерів. Також портал Reuters за кілька годин до офіційної заяви студії Disney писав про 75 мільярдів доларів.

Насправді, я теж мало вірив в інформацію про купівлю кілька місяців тому, але відколи з’явилась інсайдерська інформація на минулому тижні, ситуація на ринку стала більш ніж очевидною, тож пройти повз новину ми не могли, але й офіційною інформацією це назвати теж не могли, аби не закидати ваші голови дезінформацією. Втім тоді ми не помилились і тепер новина про купівлю офіційно підтверджена самою студією.

[media width=”560″ height=”350″]https://youtu.be/lfAOv6calGk

[/media]

Згідно заяви Disney, до них повністю переходить кіностудія 20th Century Fox, телеканали FX та National Geographic, а разом із ними 39% телеканалу Sky. Також Disney стають головними акціонерами інтернет-сервісу Hulu. До студії Disney переходять права на всіх персонажів MARVEL, котрі до того належали ФОКСам, включно із Людьми Ікс, Фантастичною Четвіркою, Дедпулом та Росомахою. Також Дісней отримують права на франшизи «Планета Мавп», «Аватар», «Сімпсони» та «Футурама».

В тому ж числі договір не зачіпає телевізійну мережу Fox, а власне Fox News та Fox Business, а також спортивні телеканали ФОКС, такі як Fox Sports 1 та Fox Sports 2. Ці активи залишаються при Рупертові Мердокові, котрий залишається власником активів вже десятки років.

disney-fox-930x419

Насправді студіям залишається ще узаконити кілька актів згідно законодавству США, втім факт купівлі відбувся офіційно. При цьому відбувся він ще на минулому тижні, коли й були підписані договори купівлі. Просто такі речі не відбуваються в одну мить, до самого підписання проходили тривалі перемовини між акціонерами студій, за цією ж схемою й з офіційною заявою студії, традиційно, мовчали, вирішуючи яку інформацію оприлюднювати, а яку залишити «в своїй хаті».

Я розумію скептицизм навколо цієї новини, адже подія дуже масштабна і віриться в неї не з першого разу, однак ми називали все своїми іменами, намагаючись подавати інформацію об’єктивно, і при цьому не обходити її стороною.

Поки що не відомо, яким чином Disney проводитимуть подальший розвиток франшизи, котра цікавить нас із вами найбільше, і я про персонажів MARVEL. Якщо із Фантастичною Четвіркою все зрозуміло – то із Людьми Ікс все не так однозначно. Адже франшизу можуть продовжити випускати в тому ж руслі, перезапустити, прив’язати до кіновсесвіту чи взагалі закрити і по старій схемі вводити персонажів до кіновсесвіту MARVEL. Ми публікуватимемо всю інформацію на дану тематику, як чутки так і офіційну, називаючи все своїми іменами й надалі.

Схожі записи