Джон Сіна зіграє Доктора Манхеттена?

doctor-manhattan-watchmen-john-cena-1062797-1280x0

Як стало відомо кілька місяців тому, американський телеканал HBO шукає масштабне шоу, котре стане на заміну «Грі Престолів», котра ось-ось підійде до свого логічного завершення. І цим «масштабним замінником» для телеканалу можуть стати Хранителі, котрі так гучно вибухнули у фільмі Зака Снайдера в 2009-му. От тільки цього разу це буде серіал. І, якщо Снайдер дотримувався першоджерела крок за кроком, серіал може стати вільною інтерпретацією, або ж приквелом до фільму.

А нещодавно стало відомим, що Джон Сіна проходить кастинг на роль Доктора Манхеттена, наймогутнішого героя із команди Хранителів, та й взагалі єдиного, хто володіє суперздібностями в їхньому світі.

Читайте також: [url=https://olivec.info/filmi/mi-prosto-shtovhaemo-lyudei-ta-tikaemo-recenziya-filmu-liga-spravedlivosti.html]Ми просто штовхаємо людей та тікаємо – рецензія фільму “Ліга Справедливості”[/url].

Джон Сіна спочатку опублікував на своїй сторінці в твіттері значок Комедіанта, котрий вже став візитною карткою Хранителів. Але, якщо в цей момент всі могли подумати, що Джон гратиме саме Комедіанта (котрого в 2009-му зіграв Джеффрі Дін Морган), то опісля публікації Джоном арту Доктора Манхеттена стало зрозумілим, на яку роль він націлений насправді. Поки не відомо, чи вже пройшов кастинг відомий рестлер і був утверджений на роль, чи він просто дразнить фанатів, будучи впевненим, що кастинг пройде.

Джон Сіна – відомий рестлер WWE і 16-тикратний чемпіон світу цієї компанії. Він доволі неоднозначна фігура, про що ми говорити багато не будемо, бо не наша «парафія». Втім Джон зараз більше часу приділяє своїй акторській кар’єрі, котра, поки що, далі прохідного бойовика та кількох комедій не просунулась. Раніше Джон проходив кастинг на роль Шазама в однойменному майбутньому фільмі в межах кіновсесвіту DC.

Схожі записи