Чорна пантера б’є рекорди касових зборів

black-panther-50-shades-freed

Згідно офіційних даних фільм «Чорна Пантера» б’є всі показники касових зборів 2018 року. Звичайно, це не так вражає, якщо брати до уваги що з початку року пройшло всього два місяці, втім куди вражаюче те, що жоден із суперників і близько не наблизився до «Чорної Пантери» у касових зборах. Хоча шанси у них, звичайно, були не малі.

Детальну інформацію про касові збори Чорної Пантери можете прочитати за ЦИМ посиланням. А ми поки пройдемось по «сухих» цифрах цьогорічних касових зборів.

Найбільші світові касові збори фільмів в цьому році виглядають наступним чином (у мільйонах):

  1. Чорна Пантера – 763,4 $.
  2. 50 відтінків свободи – 322,9 $.
  3. Той, що біжить лабіринтом: ліки від смерті – 272,6 $.
  4. Паддінгтон 2 – 213,7 $.
  5. Закляття: Останній Ключ – 165,2 $.

Варто також відмітити, що я зупинився на 5-ці лідерів, котрі вже мали шанс зібрати свої основні збори. І, хоча Чорна Пантера досі добирає по 40-50 мільйонів доларів в день, є ще фільми котрі лише почали свій забіг в кінотеатрах. До таких фільмів можна віднести Кролика Петрика, котрий вже зібрав у прокаті 76 мільйонів та Нічні Ігри зі стартом 28 мільйонів.

Читайте також: [url=https://olivec.info/filmi/naskilki-horoshii-i-chi-horoshii-vzagali-recenziya-filmu-chorna-pantera.html]«Наскільки хороший і чи хороший взагалі?» – рецензія фільму «Чорна пантера».[/url]

Варто зауважити також, що фільм «Кролик Петрик» стартував, в принципі, лише в кінотеатрах США, тому на «кіноринку» Америки ситуація трохи відрізняється, хоча й не сильно. Тому представляю також таблицю касових зборів у США. Цифри наведені у мільйонах, як і минулого разу.

  1. Чорна Пантера – 428,8 $.
  2. 50 відтінків свободи – 91,7 $.
  3. Кролик Петрик – 73,4 $.
  4. Закляття: Останній Ключ – 67,3 $.
  5. Той, що біжить лабіринтом: ліки від смерті – 56,5 $.

Як бачите, смаки глядачів у США зовсім трохи відрізняються від смаків решти світу. Також, що досить цікаво, «Кролик Петрик» зі старту в кар’єр обігнав в Америці фільми «Закляття» та «Того, що біжить лабіринтом» та вже практично наздогнав «50 відтінків свободи», котрі свій забіг в кінотеатрах почали одночасно із Чорною Пантерою. До речі, писав я статтю у четвер, а в п’ятницю оновлював всі цифри. За одну лише ніч фільм “Чорна Пантера” у каосвих зборах добарав майже 10 мільйонів. Наприклад, ті ж “50 відтінків свободи” за ніч добрали всього 100 тисяч.

Касові збори та всі вказані цифри максимально актуальні станом на 2 березня 2018 року.

Схожі записи